• Informacje na temat:

  energia kalisz

Artykuły na temat: energia kalisz
 • ...bankowe tytuły egzekucyjne z klauzulą wykonalności sprzed 27 listopada 2015 r. zachowują moc. Dopiero po tej dacie bankom zakazano takiej praktyki. Teresa (57) z Kalisza: „Czy komornik pobiera opłaty od...

 • Energa Wytwarzanie współpracuje z Kaliszem w celu ograniczenia emisji CO2. Podejmowane są przedsięwzięcia o charakterze proekologicznym w celu wykorzystania zmodernizowanej infrastruktury ciepłowniczej spółki w walce ze smogiem. Planowane są inwestycje mające na względzie dotrzymanie zaostrzonych norm ochrony środowiska. Spółka Grupy Energa podpisała z Prezydentem Kalisza list intencyjny

 • Co może nam podnieść rachunki za energię

  140 mld zł będzie kosztować producentów dostosowanie się do unijnych przepisów do 2030 r. Prąd może podrożeć o jakieś 20 proc. - do 120 zł.

 • Energetycy cały czas walczą ze skutkami nocnych wichur. Monterzy Energi Operatora nie ustają w staraniach, aby jak najszybciej podłączyć wszystkich czekających na prąd klientów z okolic Kalisza. Dzięki staraniom ekip pogotowia energetycznego w pół dnia przeszło 100 tys. odbiorców odzyskało dostęp do energii elektrycznej.

 • ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, zrealizowała w ostatnim czasie kilka interesujących i różnorodnych projektów oświetleniowych w kraju. Znalazły się wśród nich: Warsaw Spire - kompleks biurowy w Warszawie, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Rzeszowie-Jasionce, Fabryka Pratt&Whitney Kalisz, Willa Kestenberga w Łodzi oraz fabryka Kellogg w Kutnie

 • Samorządowcy apelują do ME o wprowadzenie norm jakości węgla

  24 samorządowców i organizacja Greenpeace zaapelowali do ministra energii o wprowadzenie norm jakości węgla. Jak argumentują, uchwały antysmogowe samorządów to za mało, potrzebny jest zakaz sprzedaży opału złej jakości. ME zapowiada, że za kilka miesięcy wprowadzi normy.

 • Grupa Energa unowocześnia swoje obiekty wytwórcze. Dzięki umowie, jaką Energa Wytwarzanie SA zawarła z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, zmodernizowana zostanie elektrownia wodna w Borowie, która w tym roku obchodzi jubileusz swego 100-lecia. Dofinansowanie ze środków unijnych stanowić będzie 40 proc. szacowanych na ok. 7 mln zł kosztów planowanej modernizacji.

 • Raport bieżący nr 13/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Spółka pod firmą: "Rubicon Partners...

 • "Gazeta Polska": gminy chcą polskiego e-busa

  Czeka nas wielka przesiadka z autobusów napędzanych sinikami spalinowymi do e-busów. Jednak prawdziwa rewolucja w komunikacji miejskiej nastąpi dzięki rządowemu Programowi Rozwoju Elektromobilności, który właśnie startuje - informuje "Gazeta Polska"

 • Morawiecki może przyspieszyć inwestycje

  Premier Mateusz Morawiecki zna doskonale język biznesu i to jest ogromnym jego atutem, który może mu pomóc odblokować inwestycje - zapowiedział PAP profesor Witold Orłowski. Dodał, że dużych inwestorów musi jednak przekonać. Zdaniem ekspertów kluczowy dla nowego rządu będzie program Mieszkanie plus, może być on kołem zamachowym rządu.