• Informacje na temat:

  erbud sa

Artykuły na temat: erbud sa
 • ​Kopalnie będą zamykane, bo zabraknie górników? Zawód przestał być atrakcyjny

  ...- Górnictwo może się skurczyć nie z powodów ekonomicznych, lecz demograficznych, kiedy zabraknie górników - powiedział Paweł Smoleń, członek zarządu ds. przemysłu i energetyki w Erbud. Janusz Steinhoff, wicepremier i minister gospodarki w latach 1997-2001, doradca zarządu PwC prognozuje, że będą problemy z naborem pracowników do kopalń, zwłaszcza na Śląsku, gdzie jest niższe bezrobocie i praca...

 • 15 października 2014 roku podpisaniem aktu erekcyjnego, generalny wykonawca, firma Erbud (GPW: ERB), rozpoczęła realizację prestiżowego projektu budowlanego, Hala Koszyki w Warszawie.

 • ...marki, takie jak Adamed, Bakalland, Erbud, Legia, Polpharma, TVN, Weil oraz wiele innych. Wzrasta odsetek zatrudnianych stażystów  Pracodawcy coraz mocniej stawiają na perspektywicznych stażystów...

 • Konsorcjum ERBUD SA i spółek koncernu STRABAG będzie generalnym wykonawcą Szpitala Południowego na warszawskim Ursynowie. We wtorek 18.10 br. konsorcjum, którego liderem jest ERBUD SA podpisało kontrakt o wartości 168 024 634,15 zł netto z inwestorem - Miastem Stołecznym Warszawa.

 • Tyle zarabiają prezesi spółek budowlanych w Polsce. Zobacz ranking

  ...w 2017 r. zainkasował 1,53 mln zł. ERBUD - 2,15 mln zł Formalnego prezesa nie ma Erbud, ale od 1999 r. nieprzerwanie głównymi zarządzającymi spółką są dwaj menedżerowie Dariusz Grzeszczak (z lewej...

 • 16 czerwca br. rada nadzorcza powołała Pawła Smolenia na stanowisko członka zarządu Erbud SA. Paweł Smoleń będzie odpowiedzialny za rozwój kompetencji grupy Erbud w sektorze przemysłowym i energetycznym w kraju i za granicą.

 • Pracodawcy skrócą dzień pracy!

  Humanites. W tym roku udział w akcji biorą już takie firmy jak: Grupa Allianz, Grupa Aviva, Electrolux, ENEL-MED, Erbud, EY, GFK, Gothaer, Great Place to Work, ING Życie, JVC, K2, MetLife, Microsoft...

 • Grupa Erbud, jedna z pięciu największych grup budowlanych w Polsce, podpisała kontrakty na budowę zespołu uzdrowiskowo-hotelowego Seaside Park w Kołobrzegu oraz budynku hotelowego w Warszawie. Kontrakt na budowę Seaside Parku wynosi 28,1 mln zł, z kolei inwestycja w Warszawie to wartość 36,1 mln zł.

 • Z powodu przeszacowania marż na realizowanych kontraktach w pierwszej połowie tego roku spółka Erbud zanotuje 30 mln zł straty, podczas gdy rok wcześniej zysk wyniósł 7 mln zł - w efekcie tej informacji spółki, Erbud jest liderem spadków środowych notowań na warszawskim parkiecie.

 • Erbud SA zawarł kontrakt na roboty budowlane, instalacyjne i drogowe przy kompleksie elektorciepłowni gazowej w Toruniu. Umowa o wartości 41,2 mln zł zostanie zrealizowana do lipca 2016 roku. Zleceniodawcą jest spółka Babcock Borsig Steinmüller GmbH.