• Informacje na temat:

  eur chf

Artykuły na temat: eur chf
 • ..., w jakiej ma on być zrealizowany. Pieniądze możesz wysłać w złotówkach (PLN), euro (EUR), dolarach amerykańskich (USD), funtach brytyjskich (GBP) czy frankach szwajcarskich (CHF). Nawet gdy wysyłasz złotówki(...) z trzech opcji: tylko nadawca, tylko odbiorca, czy koszty zostają podzielone. 8. Wybierając rodzaj przelewu, musisz zdecydować, czy ma to być przelew SEPA (służy do przelewów w ramach Unii Europejskiej...

 • Wczorajszy dzień zakończył się niewielkimi spadkami na amerykańskich parkietach giełdowych. Wśród walut zyskiwał natomiast dolar amerykański, szczególnie do CAD. Cały dzień spadały ceny ropy.

 • Wczorajszy poniedziałek był bardzo spokojnym dniem dla większości rynków. Nie mogło być inaczej. W Polsce doszło do niewielkich wzrostów na giełdzie w Warszawie. Światowe rynki walutowe bez większych zmian.

 • Złoty może stracić kolejnych 10 procent w relacji do głównych walut

  Sytuacja fundamentalna polskiej waluty nie jest najlepsza. Niewykluczone, że złoty może stracić kolejne kilkadziesiąt groszy do franka szwajcarskiego, co wynika nie tylko z niepewnej relacji EUR/CHF, lecz także ze słabości złotego do pozostałych walut. Na nowej sytuacji rynkowej skorzystają eksporterzy.

 • Złoty ponownie mocniejszy wobec CHF oraz USD

  Środowy, poranny handel na rynku walutowym przynosi stabilizację kwotowań złotego po wczorajszym wyraźnym wzroście wobec CHF oraz USD.

 • Polska waluta pozostanie we wtorek pod głównym wpływem rynków globalnych, podążając ścieżką wyznaczoną przede wszystkim przez wahania EUR/USD i EUR/CHF.

 • Wtorkowy, poranny handel na rynku walutowym przynosi podtrzymanie mocnego złotego, pomimo lekkiego podbicia wyceny dolara.

 • Środowy, poranny handel na rynku walutowym przynosi stabilizację kwotowań PLN wobec zagranicznych dewiz. W przypadku zestawienia z euro obserwujemy konsolidację blisko rocznych maksimów. Polska waluta wyceniana jest przez rynek następująco: 4,3540 PLN za euro, 4,01630 PLN względem dolara amerykańskiego, 4,0004 PLN w relacji do franka szwajcarskiego oraz 5,8059 PLN wobec funta szterlinga. Rentowności krajowego długu wynoszą 2,878 proc. w przypadku obligacji 10-letnich.

 • Poranny, środowy handel na rynku walutowym przynosi lekki wzrost wyceny złotego na bazie wzrostów w Chinach. Polska waluta wyceniana jest przez rynek następująco: 4,2324 PLN za euro, 3,6843 PLN wobec dolara amerykańskiego, 3,8969 PLN w relacji do franka szwajcarskiego oraz 5,7827 PLN względem funta szterlinga. Rentowności polskiego długu ponownie wzrosły i wynoszą aktualnie 2,987% w przypadku obligacji 10-letnich.

 • Poranny, środowy handel na rynku walutowym przynosi nam utrzymanie mocniejszego złotego w relacji do euro oraz szwajcarskiego franka.