• Informacje na temat:

  fabryka samsunga w polsce

Artykuły na temat: fabryka samsunga w polsce
 • Centrum Badawczo-Rozwojowe Samsung Polska otwiera nowe biuro w Krakowie

  Biuro w Krakowie jest czwartym centrum badawczo-rozwojowym Samsunga w Polsce. W 2000 roku koncern otworzył pierwszą taką placówkę w Warszawie, drugie biuro zostało otwarte w Poznaniu w 2011 roku, a trzecie dwa lata później w Łodzi. - W Krakowie planujemy rozwijać oprogramowanie, podobnie jak w pozostałych trzech centrach w Polsce. W Warszawie, Poznaniu i Łodzi skupiamy się głównie na telewizji...

 • Polska pobiła Włochy i jest liderem Europy

  - Polska jest europejskim liderem w produkcji i eksporcie sprzętu AGD - powiedział w czwartek wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński w fabryce Samsung Electronics Poland Manufacturing we Wronkach (wielkopolskie).

 • MG: Samsung, PGW oraz TJX zainwestują w Polsce 560 mln zł

  Blisko 560 mln zł przeznaczą firmy Samsung Electronics Poland Manufacturing, Pittsburgh Glass Works i TJX European Distribution na swoje nowe inwestycje na terenie Polski - podał resort gospodarki w komunikacie. Inwestorzy zapowiadają również zatrudnienie ponad 1400 pracowników.

 • Continental rozważa inwestycję w produkcję akumulatorów do samochodów elektrycznych. Niemiecki koncern chce w ten sposób rywalizować na rynku z firmami z Azji i USA.

 • Bolączka Węgier - podobna jak w Niemczech i Polsce

  Na Węgrzech płace rosną, gospodarka ma się doskonale, ale dręczy ją brak fachowców. Budapeszt nie ma żadnego planu "B".

 • Dobre perspektywy przed polską giełdą. Jesienią lepsze wyniki mogą notować spółki eksportowe i IT

  Zdaniem analityków Templeton Asset Management TFI jesień na światowych giełdach będzie udana, ponieważ światowa gospodarka stabilnie się rozwija. W Polsce dobre wyniki notować mogą spółki informatyczne oraz eksportowe. Eksperci przypominają, że pierwsza połowa 2017 roku przyniosła wzrosty na większości światowych giełd, zwłaszcza za Oceanem, a także na rynku polskim.

 • Pożegnanie z Mordorem? Nie tak szybko

  ..."Goodbye Mordor" - w ten sposób międzynarodowy koncern informuje w warszawskim metrze o zmianie swojej siedziby. Uciekają ze Służewca na Wolę. Nie są jedyni. Czy to oznacza, że największa dzielnica biznesowa w Polsce traci na znaczeniu?

 • Bruksela wydała zgodę na wielkie połączenie na rynku AGD

  Komisja Europejska poinformowała w poniedziałek, że zezwoliła na przejęcie producenta AGD Indesit przez jego amerykańskiego rywala Whirlpool. W Polsce spółki te zatrudniają siedem tysięcy osób.

 • ​Podkarpackie: 250 osób znajdzie pracę w rozbudowanym zakładzie MTU

  ...o lokalizacji fabryki w Polsce podyktowana była m.in. optymalnymi warunkami logistycznymi oraz potencjałem sektora AGD w naszym kraju. Inwestor nie informuje, jaki jest szacowany koszt powstania nowej fabryki. Firma doradcza JP Weber analizowała dla Dongjin ok. 20 lokalizacji w Wielkopolsce, w tym także w obrębie Poznania. Ostatecznie wybór padł na teren dawnej chodzieskiej fabryki mebli Europol. Dongjin...

 • Grupa "MERCOR" SA (dalej: "Grupa" lub "Grupa MERCOR"), należąca do grona liderów europejskiego rynku w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, po I kwartale roku obrotowego 2017/2018 (1.04.2017 - 30.06.2017) wypracowała przychody z działalności kontynuowanej w wysokości 76,3 mln zł wobec 60,7 mln zł rok wcześniej, co oznacza wzrost o 26 proc.