• Informacje na temat:

  fabryka złota

Artykuły na temat: fabryka złota
 • Niemcy: Rekordowa liczba wakatów

  Pracownicy stali się w Niemczech na wagę złota. Niemieckie przedsiębiorstwa jeszcze nigdy nie szukały tylu ludzi. W trzecim kwartale br. liczba nieobsadzonych miejsc pracy osiągnęła rekordową(...) z IAB. - W ciągu jednego roku liczba wakatów wzrosła w nim prawie o jedną trzecią - dodał. Przemysł przetwórczy, czyli wytwarzający i przetwarzający dobra produkcyjne w zakładach i fabrykach, zgłosił...

 • Młodsza siostra złota

  To był jeden z tegorocznych hitów inwestycyjnych. Srebro, które w połowie grudnia 2015 r. sięgnęło cenowego dna, w tym roku było jednym z najbardziej dochodowych aktywów. I może wciąż jest.

 • Gramy o więcej. Cała prawda o polskim rynku pracy

  Narzekanie na polski rynek pracy - przede wszystkim na niskie płace - traci sens. Nasze płace rosną w tempie, o którym na przykład Niemcy, a właściwie cały świat Zachodu, może tylko marzyć.

 • Młodsza siostra złota

  To był jeden z tegorocznych hitów inwestycyjnych. Srebro, które w połowie grudnia 2015 r. sięgnęło cenowego dna, w tym roku było jednym z najbardziej dochodowych aktywów.

 • Ranking zawodów: Najlepsi z najlepszych

  Chrościńska. 8. Operatorzy produkcji Polacy, którzy chcą zarabiać na obczyźnie w takim charakterze, są dla wielu pracodawców na wagę złota. - Widać wzrost zapotrzebowania w tej profesji, a to dobry...

 • Dokładnie 10 lat temu, 14 lipca 2005 roku, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. zadebiutowała na warszawskim indeksie giełdowym. Dziś jako sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo jest integralną częścią największego w Polsce i czołowego w Europie koncernu chemicznego Grupy Azoty.

 • Gorączka skarbów. Nie tylko "złoty pociąg" skrywa tajemnice

  Kiedy wydawało się, że tego lata jesteśmy skazani tylko na wyborcze skandale i katastroficzne doniesienia, nagle z podziemi wychynął pociąg pełen skarbów. Najpiękniejsze z marzeń kilku pokoleń awanturników i esbeków.

 • Złota moneta z najstarszą whisky na świecie wchodzi na rynek

  Polska firma Lux Coin zaprezentowała monetę Whisky Coin - pierwszą monetę z alkoholem w środku. W jej wnętrzu skrywa się najstarsza rocznikowo whisky na świecie - Old Vatted Glenlivet 1862.

 • Kurs złota gwałtownie zyskuje już drugi tydzień z rzędu - tym razem poszedł w górę o ponad trzy procent, odrabiając stratę z przełomu maja i czerwca. Inwestorzy zastanawiają się, kiedy przebije pułap 1300 dolarów za uncję. Szanse są spore, bo już tylko 10 dni dzieli Unię Europejską od kluczowego referendum w Wielkiej Brytanii. Zmienność na rynkach będzie więc ogromna.

 • Raport bieżący nr 26/2018 Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Zarząd FABRYK MEBLI "FORTE” S.A....