• Informacje na temat:

  facebook

Artykuły na temat: facebook
 • Zakazany owoc – Facebook w pracy

  Liczba użytkowników social mediów stale wzrasta. Korzystamy z nich coraz częściej i więcej. Na Facebooka wchodzimy również w pracy, co nie podoba się pracodawcom. Według badania „Globalne zagrożenia bezpieczeństwa IT”, przeprowadzonego przez Kaspersky Lab, prawie trzy czwarte firm (72 proc.) ogranicza dostęp pracownikom do portali społecznościowych. Czy to dobre rozwiązanie?

 • Spadek wartości Facebooka będzie największy w historii?

  Jęk zawodu inwestorów po publikacji wyników finansowych Facebooka sprawił, że wartość akcji spadła o blisko jedną czwartą. Czy to koniec najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie? A może panika inwestorów jest przedwczesna i przed firmą Zuckerberga jest jeszcze świetlana przyszłość? - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

 • Niemiecka prasa: Nie każdy pomysł Apple czy Facebooka zasługuje na miano wizji

  ...    "Frankfurter Allgemeine Zeitung" pisze z ironią: "Życie znaczy praca. Czy nie tak albo podobnie głosi już Biblia? Zbawiciele spod znaku Apple, Facebook & Co. biorą to dosłownie. Stąd ta(...) właściwego partnera, nie zrobią kariery albo nie spłacą domu. Rodzinę stawia się na tej samej płaszczyźnie, co karierę. Następne lata pokażą, co jeszcze wymyślą Facebook & Co., jeżeli okaże się, że...

 • Facebook testuje uwierzytelnianie za pomocą twarzy

  Facebook rozpoczął testowanie funkcji uwierzytelniania dostępu do serwisu za pomocą twarzy - poinformował serwis The Verge. Koncern mówi, że korzystanie z funkcji jest tylko opcjonalne i dostępne dla urządzeń, które już były powiązane z kontem użytkownika.

 • ...zastanawiała się, czy i konto na Facebooku, które ma od lat, podlega dziedziczeniu. – Jak to jest? Czy wszystkie opublikowane tam prywatne zdjęcia i moją korespondencję będzie kiedyś ktoś mógł sobie(...) Facebooku. – Zawsze można zdecydować o tym w testamencie. Albo postąpić inaczej: wskazać na swoim profilu na Facebooku opiekuna konta. Czyli wybrać osobę, która będzie zarządzać kontem, gdyby coś się...

 • Facebook otwiera w Warszawie biuro na Europę Środkowo-Wschodnią

  - Facebook otwiera w Warszawie nowe biuro, które ma być siedzibą koncernu na państwa Europy Środkowo-Wschodniej. Koncern chce pomagać m.in. lokalnym firmom w działaniach marketingowych - powiedział w poniedziałek Robert Bednarski.

 • Jak Facebook zniszczył mi karierę

  Facebook, portal z 400 mln zarejestrowanych użytkowników, jest świetnym miejscem na szukanie pracy. Niefrasobliwi mogą jednak też ją tam stracić.

 • Facebook będzie mocniej rozwijał treści wideo

  Kluczowym celem rozwoju Facebooka w naszym regionie będą treści wideo - informuje Robert Bednarski, szef Facebooka na Europę Środkowo-Wschodnią. Portal zauważa coraz większe zainteresowanie biznesu treściami wideo w przekazach na platformach społecznościowych. Dlatego zamierza oferować usługi dopasowane do ich potrzeb.

 • Nie ma cię na Facebooku? W przyszłości możesz mieć problemy ze znalezieniem pracy

  ...​W Polsce nadal pracy najczęściej szuka się na serwisach rekrutacyjnych. Jednak coraz więcej z nas wykorzystuje w tym celu również portale takie jak Facebook czy LinkedIn. Przykład idzie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie znajdowanie zatrudnienia za pośrednictwem mediów społecznościowych już od jakiegoś czasu nie jest niczym nadzwyczajnym.

 • Szef Facebooka idzie na tacierzyński

  Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił na swoim profilu, że po narodzinach swojej córki weźmie dwumiesięczny urlop tacierzyński. Szef Facebooka zamierza również przekazać na cele dobroczynne swój pakiet akcji portalu.