• Informacje na temat:

  facebook

Artykuły na temat: facebook
 • Zakazany owoc – Facebook w pracy

  Liczba użytkowników social mediów stale wzrasta. Korzystamy z nich coraz częściej i więcej. Na Facebooka wchodzimy również w pracy, co nie podoba się pracodawcom. Według badania „Globalne zagrożenia bezpieczeństwa IT”, przeprowadzonego przez Kaspersky Lab, prawie trzy czwarte firm (72 proc.) ogranicza dostęp pracownikom do portali społecznościowych. Czy to dobre rozwiązanie?

 • Spadek wartości Facebooka będzie największy w historii?

  Jęk zawodu inwestorów po publikacji wyników finansowych Facebooka sprawił, że wartość akcji spadła o blisko jedną czwartą. Czy to koniec najpopularniejszego serwisu społecznościowego na świecie? A może panika inwestorów jest przedwczesna i przed firmą Zuckerberga jest jeszcze świetlana przyszłość? - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.

 • Niemiecka prasa: Nie każdy pomysł Apple czy Facebooka zasługuje na miano wizji

  ...    "Frankfurter Allgemeine Zeitung" pisze z ironią: "Życie znaczy praca. Czy nie tak albo podobnie głosi już Biblia? Zbawiciele spod znaku Apple, Facebook & Co. biorą to dosłownie. Stąd ta(...) właściwego partnera, nie zrobią kariery albo nie spłacą domu. Rodzinę stawia się na tej samej płaszczyźnie, co karierę. Następne lata pokażą, co jeszcze wymyślą Facebook & Co., jeżeli okaże się, że...

 • Facebook testuje uwierzytelnianie za pomocą twarzy

  Facebook rozpoczął testowanie funkcji uwierzytelniania dostępu do serwisu za pomocą twarzy - poinformował serwis The Verge. Koncern mówi, że korzystanie z funkcji jest tylko opcjonalne i dostępne dla urządzeń, które już były powiązane z kontem użytkownika.

 • ...zastanawiała się, czy i konto na Facebooku, które ma od lat, podlega dziedziczeniu. – Jak to jest? Czy wszystkie opublikowane tam prywatne zdjęcia i moją korespondencję będzie kiedyś ktoś mógł sobie(...) Facebooku. – Zawsze można zdecydować o tym w testamencie. Albo postąpić inaczej: wskazać na swoim profilu na Facebooku opiekuna konta. Czyli wybrać osobę, która będzie zarządzać kontem, gdyby coś się...

 • Komisja PE za audytem Facebooka przez instytucje unijne

  Instytucje UE powinny mieć możliwość przeprowadzenia audytu Facebooka, aby ocenić ochronę i bezpieczeństwo danych osobowych użytkowników tego portalu - zdecydowali w środę europosłowie komisji wolności obywatelskich PE.

 • Jak Facebook zniszczył mi karierę

  Facebook, portal z 400 mln zarejestrowanych użytkowników, jest świetnym miejscem na szukanie pracy. Niefrasobliwi mogą jednak też ją tam stracić.

 • "The Sun": Facebook zaniża podatki

  Brytyjski tabloid "The Sun" oskarżył we wtorek Facebooka o optymalizację podatkową i zaniżanie opłacanych w kraju podatków. W 2017 r. amerykański gigant internetowy mimo 1,2 mld funtów przychodów wpłacił do brytyjskiego budżetu zaledwie 7,4 mln funtów.

 • Nie ma cię na Facebooku? W przyszłości możesz mieć problemy ze znalezieniem pracy

  ...​W Polsce nadal pracy najczęściej szuka się na serwisach rekrutacyjnych. Jednak coraz więcej z nas wykorzystuje w tym celu również portale takie jak Facebook czy LinkedIn. Przykład idzie ze Stanów Zjednoczonych, gdzie znajdowanie zatrudnienia za pośrednictwem mediów społecznościowych już od jakiegoś czasu nie jest niczym nadzwyczajnym.

 • Facebook otwiera w Warszawie biuro na Europę Środkowo-Wschodnią

  - Facebook otwiera w Warszawie nowe biuro, które ma być siedzibą koncernu na państwa Europy Środkowo-Wschodniej. Koncern chce pomagać m.in. lokalnym firmom w działaniach marketingowych - powiedział w poniedziałek Robert Bednarski.