• Informacje na temat:

  fagor mastercook

Artykuły na temat: fagor mastercook
 • Janusz Piechociński o zwolnieniach w Fagor Mastercook

  Minister gospodarki Janusz Piechociński zapewnia o staraniach resortu w celu uratowania wrocławskiej fabryki Fagor Mastercook. Zakład jest w stanie upadłości likwidacyjnej od listopada.

 • BSH:Oferta kupna zakładów FagorMastercook do kwietnia

  BSH Bosch Siemens zapowiedział, że wycofa ofertę kupna będących w upadłości wrocławskich zakładów FagorMastercook, jeżeli do 17 kwietnia nie zostanie podpisana umowa przedwstępna dot. sprzedaży tej fabryki. Jej podpisania odmawia syndyk zakładów.

 • Przestój w fabryce Mastercook. Co z pracą?

  Ponad tysiąc trzystu pracowników wrocławskiej fabryki Fagor Mastercook żyje w niepewności. Dziś mieli się dowiedzieć co dalej z zakładem. W hiszpańskim San Sebastian złożony został wniosek o wszczęcie postępowania upadłościowego spółki.

 • Fagor Mastercook zamyka produkcję. Co z pracownikami?

  Wrocławska fabryka Fagor Mastercook wstrzymała produkcję. To jeden z największych pracodawców we Wrocławiu. Pół tysiąca osób było zmuszonych pójść na przymusowy urlop.

 • ​Wrocław: Rząd dopłaci inwestorowi, który przejmie FagorMastercook

  Aby ratować wrocławskie zakłady FagorMastercook, rząd przewiduje wsparcie dla potencjalnego inwestora. Może on liczyć na dopłatę od 5 do 100 mln zł, jeśli zapewni dalszą działalność firmy i utrzyma zatrudnienie.

 • Mastercook łakomym kąskiem

  Wrocławski Sąd Gospodarczy odroczył do 6 lutego postępowanie w sprawie upadłości likwidacyjnej wrocławskich zakładów FagorMastercook, o którą wnioskował jeden z wierzycieli spółki - Spółdzielnia Pracy "Universal" z Milicza.

 • Amica liczy na przejęcie rynku

  Amica liczy, że uda jej się przejąć część rynku po bankructwie wrocławskiego producenta sprzętu AGD, Fagor Mastercook, który sprzedawał na rynku polskim ok. 200 tys. kuchni rocznie. Zdaniem analityków, w długim okresie udział fabryki upadającej grupy może zostać przejęty przez innych graczy i wówczas większy się konkurencja.

 • Firma FagorMastercook złożyła wniosek o upadłość

  Wrocławski producent sprzętu AGD, FagorMastercook złożył wniosek o upadłość - poinformował zarząd spółki. Część pracowników od 4 tygodni jest na przymusowych, płatnych urlopach. Sytuacja FagorMastercook ma związek z kłopotami hiszpańskiego koncernu Fagor.

 • Jutro 130, w maju 400 osób straci pracę na południu Polski

  Jutro 130, w maju nawet 400 osób straci pracę we wrocławskiej fabryce sprzętu domowego Fagor Mastercook. Wszystko wskazuje na to, że nie uda się uratować zakładu przy ul. Żmigrodzkiej.

 • Hiszpański sąd zdecyduje o losach FagorMastercook. Wierzyciele z Polski powinni składać wnioski

  Hiszpański sąd zdecyduje wkrótce o wszczęciu postępowania, związanego z bankructwem spółki FagorMastercook SA. Oznacza to, że polscy wierzyciele będą musieli zgłaszać swoje wierzytelności do sądu w San Sebastian, gdzie trafił wniosek o upadłość układową, złożony przez zarząd firmy. Będą mogli też wnioskować o ogłoszenie upadłości wtórnej do polskiego wymiaru sprawiedliwości. - Wtedy polski