• Informacje na temat:

  fagor mastercook wrocław

Artykuły na temat: fagor mastercook wrocław
 • Janusz Piechociński o zwolnieniach w Fagor Mastercook

  Minister gospodarki Janusz Piechociński zapewnia o staraniach resortu w celu uratowania wrocławskiej fabryki Fagor Mastercook. Zakład jest w stanie upadłości likwidacyjnej od listopada.

 • ​Wrocław: Rząd dopłaci inwestorowi, który przejmie FagorMastercook

  Aby ratować wrocławskie zakłady FagorMastercook, rząd przewiduje wsparcie dla potencjalnego inwestora. Może on liczyć na dopłatę od 5 do 100 mln zł, jeśli zapewni dalszą działalność firmy i utrzyma zatrudnienie.

 • BSH:Oferta kupna zakładów FagorMastercook do kwietnia

  BSH Bosch Siemens zapowiedział, że wycofa ofertę kupna będących w upadłości wrocławskich zakładów FagorMastercook, jeżeli do 17 kwietnia nie zostanie podpisana umowa przedwstępna dot. sprzedaży tej fabryki. Jej podpisania odmawia syndyk zakładów.

 • Fagor Mastercook zamyka produkcję. Co z pracownikami?

  Wrocławska fabryka Fagor Mastercook wstrzymała produkcję. To jeden z największych pracodawców we Wrocławiu. Pół tysiąca osób było zmuszonych pójść na przymusowy urlop.

 • Firma FagorMastercook złożyła wniosek o upadłość

  Wrocławski producent sprzętu AGD, FagorMastercook złożył wniosek o upadłość - poinformował zarząd spółki. Część pracowników od 4 tygodni jest na przymusowych, płatnych urlopach. Sytuacja FagorMastercook ma związek z kłopotami hiszpańskiego koncernu Fagor.

 • Dwie nowe linie produkcyjne o łącznej wartości ponad 6,2 mln euro chce uruchomić firma Fagormastercook w fabryce sprzętu kuchennego we Wrocławiu. Inwestycja ma zostać zakończona do 2013 r.

 • Hiszpański sąd zdecyduje o losach FagorMastercook. Wierzyciele z Polski powinni składać wnioski

  Hiszpański sąd zdecyduje wkrótce o wszczęciu postępowania, związanego z bankructwem spółki FagorMastercook SA. Oznacza to, że polscy wierzyciele będą musieli zgłaszać swoje wierzytelności do sądu w San Sebastian, gdzie trafił wniosek o upadłość układową, złożony przez zarząd firmy. Będą mogli też wnioskować o ogłoszenie upadłości wtórnej do polskiego wymiaru sprawiedliwości. - Wtedy polski

 • Polska europejskim centrum AGD

  W I kwartale w Polsce wyprodukowano niemal o 70 proc. więcej pralek niż przed rokiem. Wielomilionowe inwestycje w polskie zakłady AGD zapowiadają światowi potentaci. Od 50 do 90 proc. sprzętu wyprodukowanego w naszym kraju trafia na eksport.