• Informacje na temat:

  faktura upc

Artykuły na temat: faktura upc
 • Nie daj się złowić oszustom

  Co należy zrobić, gdy do naszej skrzynki mailowej trafi e-faktura, która wydaje nam się podejrzana? Najlepiej jak najszybciej usunąć wiadomość i w żadnym wypadku nie otwierać załączników. Warto natomiast wiedzieć, ze istnieją skuteczne sposoby, dzięki którym możemy znacznie utrudnić ataki cyberprzestępców. Najprostszym i gwarantującym bezpieczeństwo rozwiązaniem jest opłacanie faktur bezpośrednio

 • E-paragony za pośrednictwem SMS-a lub e-maila

  Od nowego roku pojawią się pierwsze e-paragony wystawiane klientom za pośrednictwem SMS-a lub e-maila. To kolejny etap cyfryzacji w administracji i obrocie gospodarczym po wprowadzeniu elektronicznych faktur, do których powoli przyzwyczajają się polskie firmy

 • Rośnie konkurencja na rynku telekomunikacyjnym

  Rynek telekomunikacyjny staje się coraz bardziej konkurencyjny. Operatorzy kablowi, mobilni, stacjonarni czy satelitarni oferują podobne pakiety. Wyróżnić mogą się jednak jakością usług, ich większą dostępnością i szerszym zasięgiem. Szykuje się wojna o miliony gospodarstw domowych.

 • E-faktury wciąż w niełasce

  Choć 88 proc. respondentów słyszało o e-fakturach, to korzysta z nich tylko co czwarty, a ponad połowa nie chce otrzymywać takich dokumentów - pisze "Puls Biznesu", powołując się na badanie TNS OBOP dla koalicji "Wybieram e-faktury".

 • Raport bieżący nr 12/2013 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Mediatel S.A. z siedzibą w Warszawie...

 • Niższe rachunki nową przynętą na klientów

  Banki sięgają po kolejny pomysł na przyciągnięcie nowych klientów. Instytucje finansowe pomagają obniżyć rachunki za prąd, gaz, wodę, telefon i internet. Takie rozwiązanie wygląda zachęcająco w okresie powszechnego cięcia wydatków przez gospodarstwa domowe. Ale czy stanie się równie popularne, co zwrot za płatności kartą?

 • Rewolucja! Przelewy bankowe odchodzą do lamusa

  Dostęp do konta przez telefon, zapłata rachunku sprowadzona do zrobienia mu zdjęcia, przelew oparty wyłącznie na znajomości adresu mailowego odbiorcy - banki prześcigają się w tym, aby zwolennicy nowinek technicznych chcieli u nich otworzyć konto.

 • Każda osoba fizyczna otrzymuje co miesiąc co najmniej kilka rachunków, których uregulowanie wiąże się ze stratą czasu oraz ponoszeniem opłat z tytułu prowizji pocztowych i bankowych.