• Informacje na temat:

  faktury za prad

Artykuły na temat: faktury za prad
 • Płatność w ratach. Jest taka możliwość. Trzeba tylko złożyć w tej sprawie wniosek w biurze obsługi klienta w zakładzie ener getycznym...

 • Rachunki za prąd: Fałszywe faktury wciąż trafiają do klientów

  Jak dowiedziała się Interia fałszywe e-faktury za prąd wciąż trafiają do klientów. Przestępcy podszywają się pod dostawców energii i rozsyłają maila, których otwarcie może prowadzić do zainfekowania komputera.

 • Szuflady, w których trzymam różne rachunki, faktury, coroczne rozliczenia z urzędem skarbowym pękają w szwach! Zaczęłam to wszystko porządkować, niektóre dowody wpłat są sprzed wielu lat. Jak długo powinnam je przechowywać? - pyta Ewelina R. z Olsztynka.

 • Nawet 1,5 tys. zł do zapłacenia - przestępcy podszywają się pod dostawców energii i rozsyłają fałszywe e-faktury za prąd. Uderzają już nie tylko w osoby prywatne. Na cel obrali też firmy. Kliknięcie linka w mailu może zainfekować komputer wirusem. Jak uchronić się przed hakerami?

 • ...energetyczny zawyżył rachunki i prognozowane zużycie prądu w twoim mieszkaniu? Reklamuj faktury i domagaj się wyjaśnień! Obecnie przedsiębiorstwo energetyczne ma obowiązek poinformować odbiorcę(...) energetyczny o podanie informacji o zużyciu energii w twoim mieszkaniu w poprzednim roku (trzeba o to wystąpić, bo firma sama tego nie zrobi). Żądaj, by w jasny sposób poinformowano cię o tym. Faktury...

 • Faktury korygującej, która zwiększa koszty energii elektrycznej po zamknięciu roku podatkowego, nie można rozliczyć w dacie jej zapłaty. Konieczna będzie korekta zeznań za okres, którego faktura dotyczy.

 • Coraz częściej podpisujemy nowe, korzystniejsze umowy z operatorami sieci komórkowej czy telewizji kablowej. W ten sam sposób możemy traktować dostawcę prądu. Nie ma bowiem obowiązku korzystać z usług firmy, która od lat dostarcza nam energię.

 • Energia od operatora telekomunikacyjnego? Teraz razem z internetem i telefonem możesz zamówić również prąd. Sprawdź, czy takie rozwiązanie może być dla ciebie opłacalne. Czy wspólna faktura za energię oraz abonament za komórkę to dobra kombinacja? Co oferują operatorzy?

 • Jedną z największych kwot w każdym domowym budżecie stanowią faktury za prąd, gaz, kablówkę... Można to zmienić! Jednym ze sposobów jest wybór nowego sprzedawcy i operatora. To proste i opłacalne! Tylko trzeba dokładnie zapoznać się z nową umową. i cieszyć się oszczędnościami bez wyrzeczeń..

 • Brak zbiorczej faktury za prąd powstrzymuje klientów

  W ciągu pięciu lat wolnego rynku energii blisko 500 tys. odbiorców zmieniło sprzedawcę energii elektrycznej. To niewiele - oceniają przedstawiciele branży i twierdzą, że jedną z przeszkód jest brak kompleksowej faktury za dystrybucję i sprzedaż energii w przypadku zmiany dostawcy.