• Informacje na temat:

  f&f sklep

Artykuły na temat: f&f sklep
 • ...postanowiła, że weźmie sprawy we własne ręce i otworzy sklepik. Dostała dotację z urzędu, wsparcie dała też rodzina. W handlu pani Elżbiecie pomagał mąż Andrzej. Na obsługę zaciągniętych kredytów(...) Urbańska. – Samej było mi jednak ciężko utrzymać sklep. Zobowiązania mnie przerastały, kredytów nie spłacałam, więc drogę do banków miałam zamkniętą. Uznała, że jedyną szansą jest szybka pożyczka bez...

 • Grupa Empik Media & Fashion w trzecim kwartale 2014 roku zmniejszyła wielkość straty netto do 9 mln zł z 16 mln zł rok temu. Spółka prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie sprzedaży sklepów modowych w Polsce - poinformowała Grupa EM&F w komunikacie prasowym.

 • Anna F. kupiła pralkę w sklepie internetowym, ale okazało się, że jeden z programów piorących nie działał tak, jak powinien. Anna nie wiedziała, co zrobić: reklamować urządzenie czy zwrócić. W podjęciu decyzji pomogła jej rozmowa z prawnikiem Federacji Konsumentów. Kilka możliwości – Ma pani kilka możliwości wyegzekwowania swoich praw. Pierwsze to odstąpienie od umowy w ciągu dziesięciu dni...

 • Robinson Europe S.A. zajmująca się sprzedażą sprzętu wędkarskiego oraz sportowego, przeprowadziła emisję akcji serii F pozyskując z niej środki w wysokości 2,45 mln zł. Posłużą one do realizacji założeń strategii rozwoju i zwiększania skali działalności.

 • Krystyna F. kupiła telewizor, ale przy montowaniu go do ściany odpadła jedna z części obudowy, więc zadzwoniła do sklepu i zażądała naprawy urządzenia. Usłyszała jednak, że ma zadzwonić na infolinię producenta, który zajmie się naprawą. Tak też zrobiła, ale pracownik infolinii zaczął jej wmawiać, że na pewno przez nieuwagę sama uszkodziła odbiornik. Przy tym zapowiedział, że jeśli przy naprawie...

 • Empik Media & Fashion podpisał z funduszem Bridgepoint przedwstępną umowę sprzedaży spółek z grupy Smyk. Wartość transakcji wynosi 1,06 mld zł, w tym cena nabycia wynosi 634,8 mln zł - poinformował Empik M&F w komunikacie.

 • Najgorsze prace dla młodych

  ...postawią cię na eksponowanym miejscu w supermarkecie, możesz się spodziewać, że żaden znajomy już nigdy nie zaprosi cię na imprezę. Jeśli będziesz mieć szczęście, zamiast do sklepu trafisz do biurowca. Albo(...) zombi, będziesz myśleć tylko o spaniu. Sprzedawca w sklepie Ta robota w porównaniu z poprzednimi wydaje się synekurą. Pod warunkiem, że: a) masz przytępiony słuch, wtedy nie oszalejesz na każdy...

 • Robinson Europe SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się sprzedażą sprzętu wędkarskiego oraz sportowego, prognozuje osiągnięcie 1,35 mln zł zysku na poziomie EBITDA w roku obrotowym 2015/2016. Emitent przewiduje, że środki pozyskane z emisji akcji serii F pozwolą mu zwiększyć skalę prowadzonej działalności.

 • InBook, spółka notowana na NewConnect od listopada 2008 r., działająca w branży e-commerce, przeprowadziła emisję akcji serii F, z której pozyskała 280 tys. zł. Zdobyte środki zostaną przeznaczone na realizację założeń nowej Strategii Rozwoju.

 • Na 7 kwietnia 2015 roku zwołane zostało nadzwyczajne walne zgromadzenie Esotiq & Henderson, podczas którego akcjonariusze spółki mają podjąć decyzję w sprawie nowej emisji akcji. Spółka planuje przeprowadzenie oferty publicznej w celu pozyskania środków w wysokości maksymalnie 16 mln zł.