• Informacje na temat:

  farmacja zarobki

Artykuły na temat: farmacja zarobki
 • Jakie są zarobki w branży farmaceutycznej? Będziecie zaskoczeni

  ...najczęściej poszukują fachowców z wykształceniem medycznym lub okołomedycznym (np. farmacja, biotechnologia lub pokrewne). Jednak, jak wskazuje Dorota Jankowska, dynamiczny rozwój tej branży...

 • W tym roku, po raz pierwszy od ponad 20 lat, może się okazać, że wzrost cen będzie wyższy niż wynagrodzeń. To oznacza, że za zarobione pieniądze będziemy mogli kupić mniej towarów i usług - czytamy w "Rzeczpospolitej".

 • Dobre zarobki nie są kwestią przypadku

  Czy istnieją obszary, w których od początku zarabia się świetnie i z czasem jest już tylko lepiej? A co ze specjalistami, którzy zaczynają od niskiego pułapu wynagrodzenia? Czy mają szansę na dołączenie do czołówki najlepiej zarabiających? Co, oprócz doświadczenia, ma wpływ na wysokość pensji? Na te pytania odpowiada analiza ponad pół miliona ankiet wypełnionych w serwisie zarobki.pracuj.pl.

 • Kryzys? Nie w Warszawie

  Warszawa może poszczycić się najniższym w kraju bezrobociem na poziomie 2,8 proc., co oznacza, że bez pracy pozostaje 31 tysięcy osób w wieku produkcyjnym - podaje infoPraca.pl. Na drugim miejscu jest Poznań, w którym pracy nie ma 3,1 proc. mieszkańców, a kolejne miejsca zajmują Katowice i Sopot ze wskaźnikiem 3,2 proc. Przy średniej krajowej, która sięga 12 proc., rynek pracy w tych miastach jest atrakcyjny nie tylko dla ich mieszkańców.

 • Aktualne zarobki na stanowiskach specjalistycznych

  ..., a w szczególności: FMCG, produkcji, opakowań, handlu, nieruchomości, farmacji, energetyki, IT, telekomunikacji, mediów, transportu i logistyki. Tabela nr 1. Aktualne miesięczne zarobki brutto wybrane...

 • Zastosują wiedzę w praktyce

  UJ będzie mieć własne wino. Produkcją zajmą się pracownicy uczelni i studenci. - Przygotowanie dobrego wina to przecież nic innego jak zastosowanie wiedzy naukowej w praktyce - mówi rektor uczelni.

 • Trzy branże z najwyższymi pensjami

  Na szczycie tabeli, biorąc pod uwagę wysokość zarobków w 2017 roku, plasują się specjaliści i menedżerowie pracujący w obszarze IT - to najbardziej opłacany zawód. Średnie miesięczne wynagrodzenie brutto wynosi 12 600 zł (wzrost o 16 proc. rok do roku). Na drugim miejscu znajduje się farmacja - 11 879 zł brutto (+4 proc. r/r), a na trzecim finanse i księgowość - 10 861 zł brutto (+20 proc...

 • Płace wszystkim spadają

  Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland - lider w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz kadry zarządzającej, opracowała raporty płacowe za pierwsze półrocze 2009 r. dla różnych branż oraz stanowisk. Zestawienie prezentujące poziom wynagrodzeń na terenie Polski zostało przygotowane na podstawie prowadzonych przez HAYS projektów rekrutacyjnych.

 • Specjaliści na rynku pracy wciąż w cenie. Ich średnie wynagrodzenie to 9,5 tys. zł

  Średnie miesięczne wynagrodzenie brutto specjalistów i menadżerów w ubiegłym roku w Polsce wyniosło prawie 9,5 tysiąca złotych. Najlepiej zarabiała wyższa kadra zarządzająca, na której konto wpływało co miesiąc średnio 18 tysięcy złotych. Pensje prawników i pracowników branży IT w 2012 roku wahały się w granicach 8,9-9,7 tys. zł. - Te zarobki nieznacznie spadły - przyznaje Łukasz Kośnik, partner...

 • Anglicy szukają kozła ofiarnego

  Jak podaje "The Independent" wg czołowych brytyjskich think-tanków (tj. ośrodków analitycznych) debata ws. imigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej przeradza się w "histerię".