• Informacje na temat:

  ferrero

Artykuły na temat: ferrero
 • ...przedstawił swojego gościa. – Ferrero – poprawił go przybysz i po tonie zrozumiałam, że to nie pierwsza dziś gafa mojego pryncypała. Następnie gość kontynuował po angielsku, a zdziwienie w oczach dyrektora(...), a raczej na mnie, wyraźnie oczekując wyjaśnień. A ja miałam wreszcie swoją chwilę satysfakcji i triumfu: oto stało się jasne, czyje kompetencje są wyższe. Ferrero przekazał mi decyzję centrali...

 • Ferrero kończy budowę hali produkcyjnej i magazynów koło Grójca

  Ferrero, włoski producent słodyczy, na przełomie lipca i sierpnia planuje zakończenie budowy nowej hali produkcyjnej oraz magazynu koło Grójca i rozpoczęcie montażu urządzeń. Nowe obiekty będą w większym stopniu korzystać z technologii ekologicznych. Firma chce zainwestować w kogenerację lub produkcję zielonej energii na własne potrzeby.

 • Co najmniej 400 osób znajdzie zatrudnienie w nowej inwestycji ID Logistics w Mszczonowie

  ...narzekać - podkreśla Yann Belgy. W 2014 roku firma uruchomiła w Polsce cztery nowoczesne magazyny o łącznej powierzchni 95 tys. m kw. - dwa w Belsku koło Grójca dla Auchan i Ferrero oraz dwa...

 • Polska słodyczami stoi

  Polska powoli staje się potentatem w produkcji słodyczy, głównie dla Europy - czytamy w "Pulsie Biznesu".

 • Obniżenie o 70 proc. ceny słoika Nutelli, czyli orzechowego kremu do smarowania, sprowokowało przepychanki w wielu sklepach sieci Intermarche we Francji - informują w piątek francuskie media.

 • Słodki biznes - rynek słodyczy zwiększy wartość do 14 mld zł

  W najbliższych latach należy spodziewać się systematycznych, ale stosunkowo niewielkich przyrostów wartości sprzedaży rynku słodyczy. Szacuje się, że do 2018 roku wartość rynku zwiększy się w sumie o 9 proc. i zbliży do poziomu 14 mld złotych.

 • Majman: Włosi zainteresowani inwestycjami w Polsce na setki milionów euro

  Włoskie firmy są zainteresowane inwestycjami w Polsce o wartości milionów euro. W ciągu najbliższego roku w Polsce powinny pojawić się cztery duże włoskie inwestycje, w tym jedna z nich już w pierwszym kwartale przyszłego roku - mówi PAP szef Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych Sławomir Majman.

 • ZEA: Polska chce kapitału emirackiego

  Polska jest zainteresowana większym zaangażowaniem kapitału emirackiego w Polsce, jego wejściem na GPW i inwestycjami o charakterze przemysłowym - zapowiedział wicepremier Janusz Piechociński, który przebywa z wizytą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

 • W sieci przybywa nieprawdziwych informacji o produktach żywnościowych. Coraz trudniej z nimi walczyć

  Fałszywe informacje, czyli tzw. fake newsy, pojawiają się w przestrzeni publicznej w jednej chwili i szybko się rozprzestrzeniają. Nagle konsumenci dowiadują się, że produkty, których bez żadnych negatywnych skutków używali przez dużą część życia, są niekorzystne lub wręcz szkodliwe. Takie historie to nie nowość, ale w dobie cyfrowych mediów coraz trudniej z nimi walczyć. Ostatnią, choć niejedyną, głośną sprawą tego typu była historii Nutelli.

 • Jedz czekoladę zanim... zniknie na dobre

  Za 30 lat czekolady może zabraknąć. Taka informacja z pewnością nie ucieszy jej miłośników. 12 kwietnia ten słodki przysmak celebrował swoje święto.