• Informacje na temat:

  ff tesco

Artykuły na temat: ff tesco
 • Kto zatrudni pracowników Tesco?

  Nawet kilkaset osób może stracić pracę. Tesco zapowiedziało, że zamierza przeprowadzić zwolnienia grupowe. Pracownicy sieci zapewne długo bez pracy nie zostaną. Gdzie znajdą pracę i na co mogą liczyć?

 • Bez porozumienia płacowego w Tesco

  Związek zawodowy Solidarność i Tesco Polska nie doszły do porozumienia w sprawie wynagrodzeń w roku finansowym 2017. Strony wyczerpały wszystkie etapy poprzedzające strajk.

 • Tesco Polska zwolni nawet 400 pracowników

  Tesco Polska Sp. z o.o. zawiadomiła o zamiarze dokonania zwolnień grupowych. - Przyczyną zwolnień grupowych jest reorganizacja zakładu pracy polegająca na zaprzestaniu wykonywania części działań specjalistycznych i administracyjnych lub ich znaczącej zmianie, co spowoduje konieczność zmniejszenia zatrudnienia w Biurze Głównym w Tesco Polska. Zwolnienia z pracy obejmą maksymalnie 400 pracowników...

 • Tesco zaczyna wyprzedaż. Powodem słabe wyniki

  Tesco chce ograniczyć straty i zaczyna wyprzedawać aktywa nie związane z działalnością czysto handlową w detalu. Na pierwszy ogień poszła Lazada - azjatycka odnoga trudniąca się obrotem w internecie.

 • Tesco ogłasza podwyżki. 2600 zł brutto po trzech miesiącach pracy

  ...​Tesco poinformowało pracowników o zmianach w planie wynagradzania. W marcu firma wprowadziła podwyżkę w wysokości 100 zł brutto, zaś od lipca płace pracowników sklepów wzrosną średnio o 130 zł.

 • Tesco centralizuje zarządzanie w Europie Centralnej

  Tesco tworzy jeden zespół zarządzający czterema rynkami w Europie Centralnej, czyli Polską, Czechami, Słowacją i Węgrami - dowiedział się serwis portalspozywczy.pl. Centralizacja operacji w regionie może oznaczać nie tylko chęć znacznego ograniczenia kosztów, ale także przygotowywanie spółki do sprzedaży.

 • 400 miejsc pracy w nowym centrum dystrybucyjnym Tesco w Wielkopolsce

  Nawet 400 nowych miejsc pracy powstanie po oddaniu do użytku nowego centrum dystrybucyjnego sieci Tesco w Komornikach k. Poznania (Wielkopolskie). Będzie to trzeci taki magazyn w Polsce.

 • Tesco zapłaci cztery mld funtów odszkodowań?

  Tesco w Wielkiej Brytanii ma kłopoty - wyszło na jaw, że sieć supermarketów płaciła kobietom - zatrudnionym w roli ekspedientek w sklepach lub w hurtowniach (centrach dystrybucji) - o trzy funty (14,03 zł) na godzinę mniej, niż mężczyznom na tych samych stanowiskach. Ta nierówność może kosztować spółkę cztery miliardy funtów (18,718 mld zł) w formie odszkodowań płaconych kobietom.

 • Tesco w Polsce - zamykanie supermarketów, zwolnienia grupowe!

  ...28 lutego był ostatnim dniem pracy czterech supermarketów Tesco - w Bydgoszczy, Kudowie-Zdroju, Legionowie i Ostrowcu Świętokrzyskim. Dwa kolejne sklepy - w Gniewie i Nowem - kończą pracę na przełomie marca i kwietnia tego roku.

 • Tesco: Zarząd planuje podwyżki dla osób zatrudnionych na stanowiskach niekierowniczych

  Zarząd Tesco Polska planuje wprowadzenie systemu premiowego oraz podwyżkę wynagrodzeń dla osób zatrudnionych na stanowiskach niekierowniczych w sklepach.