• Informacje na temat:

  fiat auto poland

Artykuły na temat: fiat auto poland
 • Ulgi dla Fiata w zamian za nowe miejsca pracy

  Nowe miejsca pracy w zamian za ulgowe traktowanie - to warunek, jaki postawił Donald Tusk szefom tyskiej fabryki Fiata.

 • Związkowcy w fabryce Fiata zawiesili planowany strajk

  Związkowcy z Solidarności zawiesili planowany na najbliższy czwartek strajk w tyskiej fabryce Fiata. Taką decyzję podjęli po tym jak dyrekcja spółki zaprosiła ich na rozmowy; ma do nich dojść we wtorek.

 • Tysiąc nowych miejsc pracy w Fiacie

  O ponad tysiąc osób zwiększy docelowo zatrudnienie fabryka Fiata w Tychach, dzięki rozpoczynającej się produkcji nowego fiata 500 oraz planowanej na przyszły rok produkcji forda ka. Rekrutacja nowych pracowników jest już w toku - poinformowali przedstawiciele koncernu.

 • Bruksela nie zostawi polskich bezrobotnych

  Parlament Europejski zatwierdził we wtorek przyznanie 1,26 mln euro z Europejskiego Funduszu Dostosowania do Globalizacji na pomoc dla 777 zwolnionych pracowników Fiata Auto Poland w Tychach oraz dostawców i producentów współpracujących z tyską fabryką. Za wnioskiem w głosowaniu opowiedziało się 603 europosłów, 81 było przeciw, a 17 się wstrzymało.

 • Pracownicy tyskiej fabryki Fiata otrzymają po 1,9 tys. zł brutto nagrody świątecznej. Przedstawiciele zakładu podkreślają, że wymuszony przez sytuację rynkową plan redukcji załogi nie oznacza pozbawienia pracowników świadczeń, należnych im za dobrą pracę.

 • Raport bieżący nr 40/2014 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd WIELTON S.A. ("Spółka”) informuje,...

 • Samorząd Tychów opracował program pomocowy dla zwalnianych m.in. z Fiata

  Samorząd Tychów opracował program, mający wspomóc znalezienie nowego zatrudnienia przez zwalnianych pracowników fabryki Fiata i firm kooperujących. We wtorek samorządowcy mają oficjalnie przedstawić program ministrowi pracy z wnioskiem o jego finansowanie.

 • W 2015 roku produkcja samochodów w Polsce powróci do poziomu z rekordowych lat, gdy kraje graniczące z Polską dumpingowo wspierały zakupy nowych samochodów - uważa wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński.

 • Bałagan w resorcie pracy opóźnił wypłatę pieniędzy dla zwalnianych z Fiata

  Pracownicy zwalniani z tyskich zakładów Fiata nie dostali jeszcze pieniędzy z rezerw resortu pracy. Wszystko dlatego, że ministerstwo zgubiło wniosek, który dostało w tej sprawie od Powiatowego Urzędu Pracy w Tychach. Po interwencji reporterki RMF FM dokument udało się odnaleźć. Ministerstwo deklaruje, że wyjaśni sprawę i rozpatrzy ją w ekspresowym tempie.

 • Raport bieżący nr 25/2015 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W nawiązaniu do raportu bieżącego nr...