• Informacje na temat:

  film onet

Artykuły na temat: film onet
 • Raport bieżący nr 17/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Agory S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) informuje, że...

 • Raport bieżący nr 22/2018 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Agory S.A. z siedzibą w Warszawie...

 • Netflix wkrótce w Polsce: Underwood kontra Mostowiakowie. Kogo będziemy oglądać?

  Czy Netflix zrobi z polską telewizją to, co bohater serialu "House of Cards" z politycznymi wrogami? Bliski start serwisu w Polsce cieszy widzów. Rynek telewizyjny powinien zacząć się bać.

 • Raport Interaktywnie.com: Wideo w internecie 2016

  Wideo w internecie jest skuteczniejsze, bardziej angażujące i przede wszystkim bardziej akceptowalne od innych form reklamowych w sieci. Nic dziwnego, że już co dwunasta złotówka wydana na reklamę online przeznaczona jest na wideo, a w 2020 wynik ten ma być ponadpięciokrotnie wyższy! Ale w świecie VOD już nie jest tak różowo i to wcale nie przez Netfliksa.

 • Od wielu lat udział w rynku telewizyjnych gigantów, takich jak TVP1, TVP2, TVN i Polsat, kurczy się z powodu naziemnej telewizji cyfrowej i ponad 100 kanałów tematycznych. Za kilka miesięcy dojdzie do tego jeszcze ósmy multipleks naziemny, gdzie, jak wiele na to wskazuje, pojawiają się ciekawsze kanały niż w dotychczasowych. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że były dyrektor TVP2 Wojciech Pawlak został szefem kanału telewizyjnego WP1. Portal Wirtualne Media spekulował nawet, że twarzą...

 • Kto może kupić Telewizję Puls?

  Czy Telewizja Puls w najbliższych miesiącach zmieni właściciela? Ten scenariusz wydaje się całkiem prawdopodobny. W rozmowie z Wyborcza.biz prezes spółki Dariusz Dąbski poinformował, że cały czas zgłaszają się do niego bardzo znaczący gracze. Zainteresowanie kupnem stacji rośnie. Kto może zatem kupić Puls i dlaczego jest to takie opłacalne?

 • Unijna dyrektywa pozwoli pobierać opłaty za wykorzystanie treści w internecie

  Komisja Europejska przygotowuje nową dyrektywę o prawach pokrewnych, która pozwoli wydawcom pobierać opłaty za wytworzone przez nich lub posiadane treści.

 • Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży mobile, czy też po prostu jesteś pasjonatem nowych technologii, koniecznie bądź w Krakowie w dniach 8-10 marca 2017 r. W tych dniach odbędzie się Mobile Trends Conference 2017, największa konferencja branżowa w Polsce. 8 marca natomiast prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards powędrują do najlepszych projektów mobilnych minionego roku!

 • PWPW domaga się 1 mln zł zadośćuczynienia od Ringier Axel Springer Polska

  Przeprosin oraz miliona złotych zadośćuczynienia domaga się Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych od Ringier Axel Springer Polska w związku z publikacją artykułu "Wielki strach w fabryce dokumentów".

 • Jeszcze w tym roku ITI, większościowy akcjonariusz Grupy Onet, zamierza dokończyć porządki w spółce. Firma chce sprzedać Wydawnictwo Pascal. Wojciech Kostrzewa, prezes ITI, potwierdził, że Multikino może trafić na giełdę.