• Informacje na temat:

  finał ligi mistrzów

Artykuły na temat: finał ligi mistrzów
 • Pieniądze w grze

  Finały mistrzostw Europy w piłce nożnej to bez wątpienia sportowe święto dla kibiców i państw organizujących imprezę. Dla UEFA to biznesowe żniwa. Średnio mecze w finałach Euro przyciągają przed telewizory ponad 150 mln kibiców, a spotkania ostatniej fazy nawet dwa razy więcej.

 • Pomorski gigant energetyczny - Energa SA - podpisał z Klubem Sportowym Chemik Police List Intencyjny otwierający drogę do dalszej współpracy. To ważne wydarzenie dla siedmiokrotnego mistrza Polski w siatkówce kobiet miało miejsce w środę (18 lipca br.) na Stadionie Energa w Gdańsku. Głównymi bohaterami uroczystości byli: Arkadiusz Siwko, prezes zarządu Energa SA i Paweł Frankowski, prezes zarządu Chemik Police.

 • Ekstraliga Żużlowa przez cztery najbliższe lata ekskluzywnie w nc+

  Platforma nc+ pozyskała ekskluzywne prawa do transmisji rozgrywek Ekstraligi Żużlowej na trzy kolejne sezony. Nowy kontrakt będzie obowiązywał w latach 2016-2018. Rywalizacja w najlepszej żużlowej lidze świata będzie pokazywana w kanale nSport+.

 • Bukmacherzy już wiedzą. kto z 10 Oscarami?

  Nawet 100 mln dolarów może wynosić wartość zakładów bukmacherskich, stawianych na oscarowe rozstrzygnięcia. Zarost Jimmy'ego Kimmela i kolor sukienki najlepszej aktorki to w 2017 roku najbardziej popularne spośród nietypowych kategorii zakładów. Tegoroczny faworyt, film "La La Land", otrzyma według bukmacherów 10 statuetek.

 • Kanał TVP Sport HD na igrzyska będzie za darmo dla wszystkich

  Na zimowe igrzyska olimpijskie w 2018 roku Telewizja Polska zamierza wprowadzić kanał TVP Sport na ósmy multipleks naziemnej telewizji cyfrowej - zapowiada prezes TVP Jacek Kurski. To znaczy, że stację będzie można oglądać bez dodatkowych opłat.

 • Polonia Warszawa na monetach NBP - nowa seria, nowy nominał

  18 listopada 2011 r. Narodowy Bank Polski wprowadza do obiegu monety upamiętniające klub piłkarski Polonia Warszawa, o nominałach 5 i 2 zł.

 • Pieniądze i medale - minister Bańka o sporcie i gospodarce

  Sport jest niezwykle istotną gałęzią polskiej i światowej gospodarki, dlatego resort sportu postawi na nowy program KLUB. Klub sportowy, który osiąga znaczące wyniki w kraju i we współzawodnictwie międzynarodowym, jest wspaniałą formą promocji - wskazuje Witold Bańka, minister sportu i turystyki, w rozmowie z Jerzym Dudałą.

 • Trening czyni... przedsiębiorcę

  Sport uprawia codziennie 19 proc. Polaków w wieku produkcyjnym (18 - 64 lata), tj. około 4,5 mln osób. Dodając do tego młodzież można założyć, że około sześciu milionów Polaków jest bardzo aktywnych sportowo. Najpopularniejsze dyscypliny to jazda na rowerze, bieganie, pływanie i piłka nożna. Dla wielu Polaków sport jest tak ważną częścią życia, że chcieliby mu się całkowicie poświęcić. Kogo stać na życie z uprawiania sportu?

 • W Lizbonie, gdzie 24 maja rozegrany zostanie finał piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Realem i Atletico Madryt, zaczyna brakować pokojów w hotelach. W ostatnich dniach drastycznie zwiększyły się też ceny noclegów.

 • Liga Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony na wyłączność w nc+

  Na ostatniej prostej przed wielkim finałem tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA, kibice piłki nożnej otrzymali ważną informację dotyczącą przyszłości. Począwszy od sezonu 2015/2016, przez trzy kolejne lata, mecze Ligi Mistrzów UEFA będą w Polsce transmitowane na wyłączność w kanałach sportowych platformy nc+.