• Informacje na temat:

  finanse pzu

Artykuły na temat: finanse pzu
 • Kreariat vs prekariat, w którym grasz zespole?

  Ostatni kryzys dowiódł jednego - młodzi, potencjalni pracownicy, studenci i absolwenci, stali się bolączką europejskiego rynku pracy. Ostatnio opublikowany list prezesa PZU, Andrzeja Klesyka, dolał oliwy do ognia. Polscy studenci nie posiadają cenionych przez pracodawców kompetencji, a uczelnie wyższe to fabryki bezrobotnych. Czy na pewno? Jaki powinien być pracownik XXI wieku?

 • PZU Finanse, spółka wchodząca w skład Grupy PZU, jednej z największych instytucji finansowych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej, będzie korzystać z obsługi finansowo-księgowej w oparciu o rozwiązania systemu Impuls EVO. Wdrożenie systemu autorstwa BPSC SA towarzyszy projektowi konsolidacji procesów księgowych, finansowych i podatkowych spółek zależnych grupy w jednej organizacji.

 • Kolejne firmy ubezpieczeniowe obniżają opłaty likwidacyjne

  ..., Nationale Nederlanden, MetLife, PKO Życie (d. Nordea Życie) i PZU Życie. Na stronie www.finanse.uokik.gov.pl/ufk znajdziemy więcej informacji na temat postępowań przeciwko firmom oferującym...

 • Polacy oblali test z wiedzy o finansach

  Co piąty Polak uważa, że wiedza dotycząca finansów jest potrzebna głównie ludziom bogatym. Edukacja ekonomiczna Polaków od lat znajduje się na bardzo niskim poziomie. Zdaniem ekspertów, jedna trzecia naszych rodaków deklaruje, że tematy finansowe w ogóle ich nie interesują.

 • Resort skarbu przytnie zarobki prezesom. Nowa ustawa kominowa pod koniec marca

  ...ważniejszym czynnikiem jest sytuacja na rynkach surowcowych - twierdzi Paweł Puchalski, analityk DM BZ WBK. Dywidendowymi pewniakami są instytucje finansowe - PZU deklaruje wypłatę na niezmienionych zasadach...

 • PZU jeszcze w tym roku może przejąć kolejny bank

  Jak wynika z deklaracji członków zarządu, PZU myśli o przejęciach kolejnych banków. Na nowe akwizycje nie będziemy musieli czekać długo - mogą zostać zrealizowane w 2015 r.

 • Nowa strategia PZU: Na wspólnym fundamencie

  Paweł Surówka, prezes Grupy PZU o nowej strategii największego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej i współpracy z Pekao SA, Alior Bankiem, Link4 oraz LOT-em i Allegro w rozmowie z Markiem Siudajem z portalu wGospodarce.pl i Maciejem Wośko, redaktorem naczelnym "Gazety Bankowej".

 • Raport bieżący nr 17/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń...

 • 15 października PZU rozpoczął kampanię Employer Branding, której celem jest budowa wizerunku firmy jako jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Polsce.

 • Ostrożni kierowcy w LINK4 zapłacą mniej za polisę

  Dzięki korzystaniu z aplikacji i ostrożnej jeździe można obniżyć cenę polisy nawet o 30 proc. "Gazeta Bankowa" nagrodziła właśnie LINK4 tytułem Lidera 2016 w kategorii Bankowość i Finanse za innowacyjną aplikację "Bezpieczna Jazda z Link4" i rozwiązanie telematyczne, które pozwala badać styl jazdy kierowców.