• Informacje na temat:

  firma odzieżowa

Artykuły na temat: firma odzieżowa
 • ...oraz meble. Każdego tygodnia w należących do sieci sklepach robi zakupy ponad 21 mln klientów. Firma zatrudnia blisko 80 tys. osób, w tym wielu Polaków. Nasi rodacy pracują najczęściej w charakterze(...) www.careers.next.co.uk. Oprócz informacji na temat rekrutacji i możliwości rozwoju zawodowego publikowane są tam także aktualne oferty pracy Christmas Job. W okresie zwiększonych zamówień firma korzysta z usług agencji...

 • Raport Grupy AdRetail: Polacy najczęściej korzystają z kart lojalnościowych w sklepach z odzieżą

  W grupie sklepów z ubraniami uczestnictwo w tego typu programach potwierdza 47 proc. ankietowanych. Wśród nich jest o 20 proc. więcej kobiet niż mężczyzn. Najmocniej zaangażowane są osoby w wieku od 15 do 18 lat.

 • Polska Bangladeszem Europy? Tak wygląda biedapraca w przemyśle odzieżowym nad Wisłą

  Polski przemysł odzieżowy jest silnie rozdrobniony, oferuje niskie wynagrodzenia, trudne warunki pracy, nie zapewnia stabilności zatrudnienia, a jego pracownicy są bardzo słabo uzwiązkowieni. To wnioski z najnowszego raportu. "Uszyte w Polsce", który ukazuje warunki pracy i płacy w przemyśle odzieżowym nad Wisłą.

 • Odzieżowa spółka LK Designer Shops, założona przez projektantkę Lidię Kalitę, chce w drugim kwartale wejść na rynek NewConnect - podała spółka w komunikacie prasowym.

 • Nowoczesne systemy motywacyjne w polskich firmach

  Pakiet sportowy i prywatna opieka medyczna nie wystarczają? Wiele firm szuka nowych pomysłów, by skutecznie budować zaangażowanie swoich specjalistów. Badania potwierdzają, że według Polaków pracę marzeń wyróżnia, oprócz pensji, dobra atmosfera i kultura organizacji. Dlatego pracodawcy tworzą systemy motywacyjne, które pomagają w spełnianiu tych oczekiwań. Na najlepszych pracowników polskich firm czekają nawet podróże zagraniczne jako dodatkowe wynagrodzenie.

 • Branża odzieżowa rzuci wyzwanie Dalekiemu Wschodowi?

  Wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński przekonywał wczoraj na Targach Mody Ptak Expo w Rzgowie k. Łodzi, że nadchodzą świetne czasy dla polskiego przemysłu odzieżowego.

 • Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, 2012 r.). Przyczyn tego sukcesu jest wiele: kobiety są silnie zmotywowane, bo własna firma to często najszybsza droga powrotu na rynek pracy. Okazało się też, że znakomicie(...) firma Patrycji, w której wykorzystuje ona specjalne balony do modelowania. Tworzy z nich wspaniałe konstrukcje, postaci z bajek, zwierzęta. Przy ich pomocy prowadzi zajęcia, pokazy i warsztaty dla...

 • Czy wirtualne przymierzalnie zrewolucjonizują branżę odzieżową?

  Wirtualne przymierzalnie to jeden z najbardziej przełomowych elementów wyposażenia sklepów odzieżowych ostatnich lat. Nowoczesne przymierzalnie pozwalają na skomponowanie własnych zestawów ubrań oraz wydrukowanie listy wybranych zakupów. W większości przypadków korzystający z inteligentnych luster mają możliwość podzielenia się swoimi wyborami od razu na portalach społecznościowych. Czy to rozwiązanie przyjmie się też w Polsce?

 • Odzieżówka szuka pracowników

  Zwiększa się produkcja ubrań i obuwia w Polsce. Zakłady zaczynają myśleć o zatrudnianiu dodatkowych pracowników. Przemysł odzieżowy może przyjąć do pracy nawet 6 tys. osób rocznie.

 • Gilberto Benetton nie żyje. Współtwórca słynnej marki odzieżowej

  W wieku 77 lat zmarł po długiej chorobie Gilberto Benetton, współtwórca słynnej na całym świecie firmy odzieżowej Benetton Group - poinformowała AFP. Ostatnie chwile życia spędził w swoim domu w Treviso.