• Informacje na temat:

  firma ogrodnicza

Artykuły na temat: firma ogrodnicza
 • Firma BMZ Poland szuka 150 pracowników do fabryki w Gliwicach

  ...​Produkująca akumulatory litowo-jonowe firma BMZ Poland poszukuje 150 pracowników do zwiększającej produkcję fabryki w Gliwicach. Podczas wrześniowego uruchomienia nowego zakładu przedstawiciele BMZ deklarowali zwiększenie zatrudnienia w dwa lata z niespełna 700 do ponad 1000 osób.

 • Spółka Ursus SA zawarła z firmą NAC Sp. z o.o. umowę licencyjną na używanie znaków towarowych URSUS przy oznaczaniu wyselekcjonowanej serii produkowanych w zakładach urządzeń ogrodniczych oraz ich sprzedaży i serwisu na terenie Polski oraz pozostałych państw świata.

 • Pracodawcy alarmują: Możemy przegrać z naszymi sąsiadami walkę o inwestycje. Wszystko przez brak rąk

  ...latach lat firma we współpracy z Fundacją Edukacyjne Centrum Doskonalenia działającą pod egidą Pomorskiego Klastra ICT Interizon zorganizowała zajęcia praktyczne dla 880 uczniów z 7 szkół województwa pomorskiego. 220 z nich odbyło praktyki w firmach należących do klastra a 158 we Flex. 80 proc. z nich zostało zatrudnionych. Firma stworzyła referencyjne pracownie mechatroniczne i elektroniczne...

 • Tesco sprzedało Dobbies Garden Centres za 217 mln funtów

  Tesco - brytyjska firma handlowa obecna także w Polsce - sprzedała sieć ogrodniczą Dobbies za 217 mln funtów. Trwa realizacja strategii stawiania wyłącznie na supermarkety.

 • Przyszli krawcy z gwarancją pracy

  .... Być może jednak w nowym roku uda się objąć kolejnym porozumieniem klasę przygotowującą do pracy w branży ogrodniczej.  Firma Norman zajmuje się szyciem męskich ubrań. Jej produkty trafiają do firm...

 • Polacy zainwestują w rosyjskie warzywa

  Polska firma chce zainwestować 50 milionów dolarów w rosyjskie rolnictwo. Nowoczesna farma ma powstać w okolicach Briańska i produkować pomidory. Inwestorem jest jedno z gospodarstw ogrodniczych.

 • U bauerów na przednówku

  Wiosna puka do drzwi. O tym czasie niemieccy bauerzy prowadzą intensywne akcje rekrutacyjne na nowy sezon. Okazuje się, że chętnych do pracy, czy to z Polski czy Rumunii, nie brakuje. Ale na horyzoncie widać czarne chmury dla całej agrarnej branży. To zapowiedź wprowadzenia jednolitej w całych Niemczech płacy minimalnej na poziomie 8,50 euro/h.

 • Firma BMZ Poland uruchomiła w Gliwicach nową fabrykę za 9 mln euro

  Produkująca akumulatory litowo-jonowe firma BMZ Poland uruchomiła w poniedziałek nową fabrykę w Gliwicach. Koszt inwestycji to ok. 9 mln euro. Zatrudnienie w spółce wzrośnie o 50 osób, do ok. 700 pracowników, a w ciągu dwóch lat zwiększy się do ponad 1000 osób.

 • ...muszę. Żyję za część dawnych dochodów. Moja firma nie zarabia. Nie zamknęłam jej tylko dlatego, bo chcę płacić ubezpieczenie. Iza pisze teksty promocyjne dla agencji PR i działów reklamy w lokalnej(...) zarabiał. Kupili mieszkanie, wyposażyli je luksusowo. Kredyt na 100 proc., ale kto by się tym martwił. – W zeszłym roku moja firma wycofała się z Polski i wszyscy straciliśmy pracę. Po pół roku życia...

 • Krzysztof Jędrzejewski dołączył do rady nadzorczej spółki Hydrapres z Solca Kujawskiego. Firma ta jest notowana na NewConnect.