• Informacje na temat:

  firmę na słowacji założyć

Artykuły na temat: firmę na słowacji założyć
 • Samobójstwa w tej firmie to nie przypadek?

  Ma też w Łodzi fabrykę komputerów, którą kupił od Dela i telewizorów LCD w Nitrze na Słowacji (przejął ją od Sony). Li Hai miał zaledwie 19 lat. Skończył życie dzisiaj rano polskiego czasu rzucając(...), Brazylii, Indiach, Wietnamie, na Słowacji i Węgrzech. Krzysztof Mrówka...

 • Zagraniczna ekspansja polskiej sieci bankomatów

  Polski operator bankomatów Planet Cash (należący do grupy ITCard) rozpoczyna zagraniczną ekspansję. Już wiosną wejdzie do Chorwacji, a w planach na ten rok jest jeszcze instalacja bankomatów w Czechach i na Słowacji.

 • Niestandardowo zatrudniony

  Umowy zlecenia z dodatkowymi składkami, firmy zakładane na rok, prowadzenie działalności na Słowacji. By przetrwać w świecie bez etatu, trzeba wykazać się kreatywnością.

 • Raport bieżący nr 1/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd ACARTUS S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym ACARTUS S.A....

 • ...społeczeństwa, która nam ucieka. Skoro bowiem są oni na tyle odważni, żeby zdecydować się na zagraniczną przygodę, to zapewne byliby także na tyle odważni, by założyć firmę w Polsce i stworzyć miejsca(...) Polska? - Polska wypada w tym zestawieniu bardzo dobrze. Pod względem atrakcyjności dla przyjezdnych znajdujemy się na czwartym miejscu w Europie Środkowo-Wschodniej (po Czechach, Słowacji i Estonii...

 • Wykształcenie nie jest warunkiem osiągnięcia sukcesu w biznesie

  Steve Jobs, twórca informatycznego giganta Apple, po pół roku studiowania, rzucił szkołę. Bill Gates, zawiesił naukę i założył firmę Microsoft. Richard Brandson, właściciel 400 firm, był dyslektykiem. 18 razy wyrzucano go ze szkoły. Czy posiadanie dyplomu uczelni wyższej jest gwarantem sukcesu? Okazuje się, że nie.

 • Polska na tle świata w wojnie o talenty

  Przygotowany przez Adecco raport Global Talent Competitivness Index wskazuje, że Polska zajmuje 38. miejsce na 118 przebadanych krajów pod względem atrakcyjności dla rozwoju i pozyskiwania utalentowanych pracowników.

 • Rozbito grupę, która wystawiła fikcyjne faktury na ponad 700 mln zł

  Inspektorzy skarbowi z Polski i Słowacji współpracujący z policją, prokuraturą i CBŚ rozbili grupę, która wystawiła ok. 6,5 tys. fikcyjnych faktur na 700 mln zł i wyłudziła kilkanaście milionów złotych VAT - poinformowała rzeczniczka prasowa MF Wiesława Dróżdż.

 • Polska znalazła się wśród krajów najbardziej dotkniętych zjawiskiem emigracji

  Potrzebni czy niepotrzebni? Cenni czy niedoceniani? Imigranci to obciążenie dla budżetu państwa czy demograficzny ratunek? Wydajni i pracowici, ale często także rozpuszczeni życiem na obfitym "socjalu" emigranci z Europy Środkowo-Wschodniej przysparzają rządom krajów na Zachodzie wielu rozterek.

 • Jak legalnie płacić składki ubezpieczeniowe poza Polską

  ZUS sam nie może kontrolować osób decydujących się na przeniesienie swojego ubezpieczenia poza granice Polski. Zawsze jednak ma prawo zwrócić się o to do swojego odpowiednika w innym kraju Unii Europejskiej.