• Informacje na temat:

  firmy adresy

Artykuły na temat: firmy adresy
 • Firmy chętnie udzieląją teraz „chwilówek” oraz pożyczek bez sprawdzania naszej zdolności kredytowej. Sprawdź, czy jest to bezpieczne.

 • Fikcyjne adresy firm nie znikną

  Nowelizacja ustawy o swobodzie działalności gospodarczej ma spowodować wykreślenie z rejestru nieuczciwych przedsiębiorców. Zdaniem ekspertów przepis zaszkodzi tym uczciwym.

 • ...1. Dla niektórych założenie własnej firmy to konieczność, bo od dłuższego czasu nie mogą znaleźć pracy, dla innych wyzwanie, bo chcieliby przejść na swoje....

 • Nowości dla rejestrujących własne firmy

  Z dniem 19 maja br. weszły w życie zmiany w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej. Ustawodawca ustalił dość długie, bo 6-miesięczne, vacatio legis. Zmiany w ustawie mają na celu przede wszystkim usprawnienie działania Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o której mówi się dziś, że nie spełnia swoich funkcji, zarówno z punktu widzenia przedsiębiorców, jak i urzędników.

 • Problem ze spłatą długu

  Coraz więcej osób ma problem z terminową spłatą zadłużenia. W takiej sytuacji jest blisko dwa miliony Polaków. Radzimy, co zrobić, gdy zgłosi się do nas dział windykacji banku lub firmy pożyczkowej albo firma windykacyjna.

 • Zakładasz firmę? Nie zapomnij o sprawdzeniu domeny!

  Decyzję o założeniu własnej firmy często poprzedza doraźna działalność bez formy prawnej, np. świadczone od czasu do czasu usługi dla znajomych. Potem podbudowany sukcesami i dobrymi opiniami przyszły przedsiębiorca, kieruje swoje kroki ku sformalizowaniu swojej działalności. Oto o czym trzeba wtedy pamiętać.

 • Nie obawiaj się żądać zaległego wynagrodzenia. Masz do tego prawo zarówno gdy jeszcze jesteś zatrudniona u tego pracodawcy, jak i gdy już odeszłaś z firmy. Złóż pozew do sądu!

 • Wielki Brat zbada paragony. Skarbówka precyzyjnie wybierze firmy do kontroli

  Skarbówka nie będzie już przypadkowo wybierać firm do kontroli. Korzystając z JPK Paragon, porówna obroty z tymi wykazywanymi przez konkurencję, by uderzyć w nieuczciwych.

 • Wszelkie niezbędne adresy dostępne są na stronach internetowych Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Konsul może ułatwić poszkodowanemu kontakt z krewnymi lub znajomymi w Polsce, którzy za pośrednictwem banku lub firmy świadczącej tego rodzaju usługi prześlą pieniądze na dalszy pobyt lub powrót do kraju. Jeżeli osoba poszkodowana nie ma bliskich, którzy byliby w stanie pomóc...

 • Wielka Brytania: Dane klientów firmy Wonga mogły zostać wykradzione

  Brytyjska firma mikropożyczkowa Wonga poinformowała w poniedziałek, że dane osobowe części jej klientów mogły zostać wykradzione w wyniku nieautoryzowanego dostępu do baz danych. Incydent dotyczy ok. 245 tys. osób w Wielkiej Brytanii i 22 tys. w Polsce.