• Informacje na temat:

  firmy bydgoszcz

Artykuły na temat: firmy bydgoszcz
 • Huawei daje pracę na południu Polski

  Huawei, globalny producent najwyższej klasy smartfonów, tabletów, wearables i notebooków, zatrudni w Polsce 100 specjalistów sprzedaży. Kraków będzie jednym z 11 miast, w których będzie prowadzona rekrutacja. Rozmowy z kandydatami rozpoczną się 1 grudnia. Potrzeby kadrowe firmy rosną wraz z szybkim rozwojem biznesu i coraz mocniejszą pozycją na polskim rynku - po trzech kwartałach tego roku...

 • Asseco Poland, największy polski producent oprogramowania, umacnia swoją obecność w Bydgoszczy.

 • Polsce rośnie groźny konkurent

  Z najnowszego raportu międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dotyczącego czynników wpływających na działalność firm z sektora BPO wynika, że najlepszą lokalizacją świata dla usług outsourcingowych został po raz pierwszy Wietnam.

 • PESA: Wyłączność na negocjacje z Polskim Funduszem Rozwoju

  Po analizie przedstawionych ofert zdecydowano, że dalsze negocjacje, na zasadzie wyłączności, będą prowadzone z Polskim Funduszem Rozwoju - poinformowała PESA w komunikacie dotyczącym wyboru inwestora.

 • Sektor usług outsourcingowych w IT dynamicznie rośnie

  Polski rynek IT może w tym roku osiągnąć wartość blisko 36 mld zł. Dynamicznie będą rosnąć przede wszystkim usługi outsourcingowe, których udział w rynku usług IT do 2018 roku wzrośnie do ok. 22 proc. Segment ten mógłby się rozwijać jeszcze szybciej, gdyby nie niedobory na rynku pracy. Obecnie zatrudniamy 2,7 tys. osób, a zapotrzebowanie mamy na 4-5 tys. - mówi prezes informatycznej firmy Sii.

 • Zmiana kierownictwa w bydgoskiej Pesie

  3 stycznia 2018 roku rada nadzorcza zmieniła skład zarządu PESA Bydgoszcz SA. Na funkcję prezesa, dyrektora generalnego powołano Krzysztofa Sędzikowskiego (zmienił Roberta Świechowicza). Wiceprezesem, dyrektorem finansowym został Andrzej Juszczyński.

 • ​Związkowcy z Autosanu będą domagać się zaległych pensji

  Związkowcy z fabryki Autosanu z Sanoka (Podkarpackie) zapowiadają pikietę przed budynkiem b. właściciela firmy Grupy Sobiesław Zasada w Krakowie. Domagają się wypłaty zaległych pensji za czerwiec i lipiec. Pikieta odbyć ma się w przyszłym tygodniu.

 • Metro i pociąg hybrydowy z Polski? Rząd wpompuje miliardy w Dolinę Kolejową

  Rząd zaczyna pompować pieniądze w branżę, w której Polska jest mocna i nasze firmy zdobyły już przyczółki.

 • Pracownik na 5(0)+

  Wiele osób uważa, że pracownicy 50+ i starsi nie mają szans na zatrudnienie, bo pracodawcy źle oceniają ich kompetencje i przydatność na stanowisku pracy. Jak jednak wynika z badania "Satysfakcja z pracy", przeprowadzonego przez Pracuj.pl i IIBR, ta grupa pracowników jest niezwykle lojalna i najbardziej skłonna do poświęceń dla dobra firmy.

 • Prawie 138 mln zł niezapłaconego czynszu miały firmy i osoby prywatne na koniec sierpnia br., znajdujące się w Rejestrze Dłużników; to wzrost w ciągu 5 miesięcy o ponad 2 mln zł - podał BIG InfoMonitor. Średni dług firm to ok. 53,5 tys. zł, a osób fizycznych - 12,3 tys. zł.