• Informacje na temat:

  firmy dofinansowanie

Artykuły na temat: firmy dofinansowanie
 • Firmy stawiają na dofinansowanie posiłków. Oferują pracownikom karty przedpłacone

  Prawidłowe odżywianie jest jednym z podstawowych czynników wydajnej pracy. Dofinansowanie posiłków to świadczenie pozapłacowe, które pracownicy mogą otrzymać od pracodawcy np. w formie kart przedpłaconych.

 • Pracownik, który otrzyma od pracodawcy dofinansowanie wydatków związanych z opieką nad dzieckiem, nie będzie musiał od dodatkowych kwot płacić podatku. A pracodawca wydatki zapisze jako koszty prowadzenia działalności. Takie zmiany w ustawach podatkowych zaaprobował rząd.

 • Jeśli w twojej firmie działa zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (ZFŚS), możesz złożyć wniosek o świadczenie. Np. na dofinansowanie...

 • Raport bieżący nr 10/2017 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd Spółki MedApp S.A. z siedzibą w Krakowie ("Emitent", "Spółka")...

 • ZUS może dofinansować wydatki na bezpieczeństwo pracy w firmach

  W ubiegłym roku w wypadkach przy pracy poszkodowanych zostało ponad 88 tys. osób. Choć dbanie o bezpieczeństwo pracy spoczywa na pracodawcy, mniejsze firmy mają problem ze sprostaniem wszystkim wymogom. W ramach programu wspierającego poprawę warunków pracy w firmach ZUS proponuje dofinansowanie do 500 tys. zł. Łącznie na ten cel zostanie w tym roku przeznaczone 27 mln zł. Środki będą stopniowo...

 • ZUS zakręcił kurek z pieniędzmi na bhp. Ucierpią głównie małe firmy

  Zakład nie przyjmuje wniosków o dofinansowanie inwestycji mających poprawić bezpieczeństwo pracowników. Przedsiębiorcy, którym się nie udało uzyskać wsparcia, muszą czekać na ogłoszenie konkursu.

 • ...ze względów zdrowotnych musi pracować w okularach korekcyjnych. O dofinansowanie musi wystąpić sam zainteresowany, składając pracodawcy odpowiednie podanie i fakturę zakupu. Jeśli lekarz, zamiast(...), jak często pracownik otrzyma dofinansowanie do okularów. Natomiast w przepisach wewnętrznych powinny się znaleźć informacje dotyczące kwoty zwrotu, terminu wypłaty oraz dokumentów niezbędnych do jej...

 • ZUS dofinansuje mikroprzedsiębiorstwa

  Firmy mogą otrzymać solidne wsparcie na poprawę bezpieczeństwa pracy. Na dofinansowanie inwestycji ZUS przeznaczy w tym roku blisko 27 mln zł. Maksymalna kwota dla mikroprzedsiębiorstwa ( do 9 pracowników) wynosi 40 tys. zł.

 • Pan Marek był bezrobotny, ale nie... bezczynny. Skoro tylko dowiedział się, że może dostać dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, postanowił otworzyć salon optyczny. I tak się stało.

 • Ruszają unijne programy wspierające małe firmy

  Polskie firmy mogą ponownie ubiegać o unijne dofinansowanie prac nad innowacyjnymi produktami. Do zagospodarowania jest kwota 0.5 mld złotych.