• Informacje na temat:

  firmy farmaceutyczne

Artykuły na temat: firmy farmaceutyczne
 • Jakie są zarobki w branży farmaceutycznej? Będziecie zaskoczeni

  Branża farmaceutyczna zatrudnia ok. 100 tys. osób. Sprawdź, ile można zarobić, pracując w firmie farmaceutycznej.

 • Polski przemysł farmaceutyczny potrzebuje wieloletniego, stabilnego programu wsparcia, żeby osiągnąć taką wartość eksportu leków, jaką notują teraz Francja, Niemcy czy Szwajcaria.

 • Jakie są zarobki w firmach farmaceutycznych?

  Ile zarobi lekarz zatrudniony w firmie farmaceutycznej? Kogo będę rekrutować koncerny farmaceutyczne w najbliższym czasie? Hays Poland publikuje raport płacowy.

 • Lobbyści w służbie koncernów?

  Leki w Polsce cieszą się olbrzymią popularnością. Szczególnie chętnie sięgamy po te dostępne bez recepty. Nieoficjalnie mówi się, że za sukcesem firm farmaceutycznych stoją rzesze lobbystów. Czy w naszym kraju istnieje lobbing firm farmaceutycznych?

 • Duże firmy inwestują w szkolenia

  ...przedsiębiorstwach w Polsce, eksperci z PricewaterhouseCoopers (PWC). Badaniem objęto m.in. firmy produkcyjne, farmaceutyczne, transportowe, motoryzacyjne i banki zatrudniające ponad 1 tys. pracowników. W tym(...) groszy. Szkolą duże firmy Tak dobre wyniki w dużej mierze polscy przedsiębiorcy zawdzięczają wciąż niskim, w porównaniu z Zachodem, kosztom pracy i płacom, ale też bardzo ciekawemu trendowi, jakim...

 • Branża farmaceutyczna i biotechnologiczna stoi przed wyzwaniami

  Starzejące się społeczeństwa, rosnące wydatki na opiekę zdrowotną, innowacje, sprzyjają wzrostowi przychodów firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i technologii medycznej.

 • ​Zarobki lekarzy będą jawne?

  Zarobki lekarzy będą jawne? Już w drugiej połowie 2016 roku firmy farmaceutyczne będą zobowiązane do publikowania informacji, ile płacą lekarzom.

 • Dlaczego firmy farmaceutyczne nie znoszą tego produktu?

  Osoby podejmujące próby rzucenia palenia mają ok. 60 proc. więcej szans na sukces, jeśli korzystają z e-papierosów - stwierdza nowe niezależne badanie naukowe. Jego wyniki nie są w smak firmom farmaceutycznym, które promują, dostępne w każdej aptece, różnorodne środki terapii zastępczej, jak gumy i plastry.

 • 300 mln zł mogą zainwestować firmy po rozszerzeniu ŁSSE

  KWB. Firmy te deklarują inwestycje o łącznej wartości ponad 300 mln zł. Dzięki nim w Łodzi, Strykowie, Kleszczowie, Kaliszu i Zelowie powstać ma 765 nowych miejsc pracy, a 1145 zostanie utrzymanych(...) także ponad 1 ha terenów prywatnych w Łodzi na rzecz firmy Infosys BPO Poland, która świadczy usługi dla biznesu. Infosys zatrudnia w Łodzi 1400 pracowników i jest jednym z największych pracodawców...

 • Ile lekarze dostają od koncernów farmaceutycznych? Po raz pierwszy ujawniono kwoty

  Za działanie na rzecz koncernów farmaceutycznych 30 tys. pracowników medycznych dostało w sumie ponad 107 mln zł. 78 proc. z nich nie zgodziło się na publiczne ujawnienie tej współpracy i korzyści, jakie osiągnęli.