• Informacje na temat:

  firmy farmaceutyczne w polsce

Artykuły na temat: firmy farmaceutyczne w polsce
 • Jakie są zarobki w branży farmaceutycznej? Będziecie zaskoczeni

  Branża farmaceutyczna zatrudnia ok. 100 tys. osób. Sprawdź, ile można zarobić, pracując w firmie farmaceutycznej.

 • Polski przemysł farmaceutyczny potrzebuje wieloletniego, stabilnego programu wsparcia, żeby osiągnąć taką wartość eksportu leków, jaką notują teraz Francja, Niemcy czy Szwajcaria.

 • Jakie są zarobki w firmach farmaceutycznych?

  Ile zarobi lekarz zatrudniony w firmie farmaceutycznej? Kogo będę rekrutować koncerny farmaceutyczne w najbliższym czasie? Hays Poland publikuje raport płacowy.

 • Lobbyści w służbie koncernów?

  Leki w Polsce cieszą się olbrzymią popularnością. Szczególnie chętnie sięgamy po te dostępne bez recepty. Nieoficjalnie mówi się, że za sukcesem firm farmaceutycznych stoją rzesze lobbystów. Czy w naszym kraju istnieje lobbing firm farmaceutycznych?

 • Duże firmy inwestują w szkolenia

  Każda złotówka zainwestowana w wynagrodzenie i szkolenie pracowników w Polsce przynosi przedsiębiorcom przeciętnie 1,37 zł zysku - wyliczyli, na podstawie wyników za ubiegły rok w 37 dużych przedsiębiorstwach w Polsce, eksperci z PricewaterhouseCoopers (PWC). Badaniem objęto m.in. firmy produkcyjne, farmaceutyczne, transportowe, motoryzacyjne i banki zatrudniające ponad 1 tys. pracowników. W tym...

 • Branża farmaceutyczna i biotechnologiczna stoi przed wyzwaniami

  Starzejące się społeczeństwa, rosnące wydatki na opiekę zdrowotną, innowacje, sprzyjają wzrostowi przychodów firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i technologii medycznej.

 • 1200 nowych miejsc pracy we wschodniej Polsce

  Trzy kolejne firmy uzyskały pozwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej w Lublinie. Funkcjonują w niej już w sumie 33 firmy. Teren strefy jest już prawie w całości zagospodarowany; władze miasta planują jej zwiększenie.

 • Dlaczego firmy farmaceutyczne nie znoszą tego produktu?

  Osoby podejmujące próby rzucenia palenia mają ok. 60 proc. więcej szans na sukces, jeśli korzystają z e-papierosów - stwierdza nowe niezależne badanie naukowe. Jego wyniki nie są w smak firmom farmaceutycznym, które promują, dostępne w każdej aptece, różnorodne środki terapii zastępczej, jak gumy i plastry.

 • Polska pozostaje liderem w pozyskiwaniu inwestycji zagranicznych

  ...w Polsce w ubiegłym roku blisko 15,5 tysiąca nowych miejsc pracy. Oznacza to 12-procentowy wzrost w ujęciu rocznym. Utrzymaliśmy też wysoką 3. lokatę na 43 kraje w Europie, po Wielkiej Brytanii i Rosji(...), wymieniana jest wśród państw o najwyższym potencjale inwestycyjnym w tej części Europy To pokazuje, że firmy doceniają bardzo wysokie kwalifikacje naszych pracowników, łatwość prowadzenia biznesu...

 • Firmom będzie się opłacało wspierać polską gospodarkę

  Firmy farmaceutyczne, które zdecydują się na uruchomienie produkcji w Polsce, będą mogły liczyć na znaczne ułatwienia podczas negocjacji refundacyjnych. Budżet państwa miałby pokryć nawet 10 proc. refundacji - zapowiedział w trakcie II Kongresu Wyzwań Zdrowotnych wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda.