• Informacje na temat:

  firmy farmaceutyczne warszawa

Artykuły na temat: firmy farmaceutyczne warszawa
 • Gonitwa, która nas zabija. Polacy stali się ofiarami walki o godną pracę

  Jeśli człowiek już coś w życiu ma, kupił mieszkanie, wybudował dom, zwykle na kredyt, to jest totalnie uwiązany. Zanim go sprzeda, mija półtora roku. Im większy lokal, tym dłużej. A trzeba z czegoś żyć. Łatwiej kupić bilet na samolot, wynająć kąt w Irlandii, niż każdego dnia wsiadać w pociąg Łódź – Warszawa.

 • Apteki stają się sklepami?

  Widzimy ewolucję aptek w kierunku postrzegania ich jako sklepu. Chcemy cofnąć ten trend. Aptekarz powinien świadczyć opiekę farmaceutyczną, a nie być jedynie wydawcą towaru - powiedział wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda, odnosząc się do zapowiadanych zmian w prawie farmaceutycznym.

 • Hindusi dadzą nam pracę

  Opłacało się jechać do Indii. Najbardziej prezydentowi Wrocławia, który wyprzedził PAIIZ i teraz zbiera plony. Inwestycje Firmy z Indii mają zatrudnić w naszym kraju 4,7 tys. osób.

 • Szwajcarskie firmy zainteresowane inwestycjami w Polsce

  Z danych Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej wynika, że kraj ten jest drugim po Stanach Zjednoczonych inwestorem spoza Unii Europejskiej. Obroty z wymiany handlowej są zbilansowane, a Polska nawet więcej eksportuje do Szwajcarii niż z niej importuje. Głównym przedmiotem wymiany są maszyny i urządzenia oraz sprzęt transportowy. Szwajcarzy coraz chętniej szukają w Polsce usług biznesowych.

 • Tu pracę mogą znaleźć wszyscy

  Trzy kolejne firmy otrzymały wczoraj zezwolenia na prowadzenie działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Spółki: Euros, Ceramika Paradyż i Business Support Solution zainwestują w sumie ponad 27 mln zł i stworzą blisko 400 miejsc pracy.

 • - Firmy jadą na Expo do Kazachstanu z konkretną ofertą - mówi Interii Andrzej Stefański, komisarz generalny Sekcji Polskiej Astana EXPO 2017, który podkreśla, że Kazachstan można uznać dzisiaj za doskonały przykład polskiego sukcesu eksportowego. Przypomina także, że Polskę i Kazachstan na przestrzeni lat łączyły nie tylko stosunki gospodarcze, ale również historia. - Niestety zbyt często o rysie

 • HAYS Poland otwiera oddział w Krakowie

  W ciągu sześciu lat działalności firmy w Polsce, HAYS niejednokrotnie obsługiwał w zakresie rekrutacji przedsiębiorstwa z regionu Małopolski, a w bazie liczącej ponad 75.000 kandydatów, znajdują się(...) i dostawców usług telekomunikacyjnych, firmy call center i przedsiębiorstwa świadczących usługi informatyczne; HAYS Manufacturing - Obsługuje firmy produkcyjne z sektorów: energetyki, motoryzacji, FMCG...

 • Japońskie firmy w Polsce. To już ponad 5 mld złotych inwestycji

  Coraz więcej japońskich firm dostrzega potencjał inwestycyjny Polski, która przyciąga inwestorów stabilnością polityczną i wysokimi kompetencjami pracowników.

 • Pożegnanie z Mordorem? Nie tak szybko

  ...proc. Zdaniem analityków z firmy Cushman & Wakefield w perspektywie kolejnych trzech lat na Służewcu Przemysłowym średnia stopa pustostanów może wzrosnąć (dziś jest podobna do średniej warszawskiej, czyli ponad 14 proc.). Stracą przede wszystkim starsze budynki, z których firmy wyprowadzą się do nowocześniejszych, również tych położonych w innych częściach Warszawy. Jednak czy rzeczywiście mamy do...

 • Takeda umacnia swoją pozycję w Polsce

  Japońska firma farmaceutyczna Takeda rozbudowała swój zakład produkcyjny w Łyszkowicach (Łódzkie). W czwartek otwarto tam oficjalnie nowe obiekty produkcyjno-magazynowe, w których pracę ma znaleźć ponad 100 osób, a produkcja zostanie zwiększona o 50 proc.