• Informacje na temat:

  firmy gliwice

Artykuły na temat: firmy gliwice
 • Firma BMZ Poland szuka 150 pracowników do fabryki w Gliwicach

  ...pracowników produkcyjnych oraz planuje dalsze zatrudnienia do działów inżynieryjnych i administracji biurowej. Na chętnych czeka ponad 150 wakatów" - podali w poniedziałek przedstawiciele firmy w komunikacie(...) Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przekracza 12,3 tys. m kw. Obiekt mieści hale produkcyjne, magazyny, laboratoria badawcze i biura, będące nową siedzibą firmy. W nowym zakładzie - jak...

 • Hala Gliwice zostanie oddana w połowie 2016 roku

  Powierzchnia dachu nowej Hali Gliwice to 16,5 tys. m kw. Prace związane z zadaszeniem obiektu trwały ponad dwa miesiące. Właśnie się zakończyły.

 • Opel Manufacturing Poland zmniejszy zatrudnienie o kolejnych 300 osób

  ...reorganizacji firmy ukierunkowanej na obniżenie kosztów i zwiększenie konkurencyjności. Oferowane pracownikom warunki odejścia Opel określa jako "bardzo atrakcyjne". - Pracownikom, którzy zdecydują(...). roku fabryka w Gliwicach wyprodukowała ponad 165,2 tys. samochodów, o 18 proc. mniej niż w rekordowym dla zakładu 2016 r., kiedy w Gliwicach powstało ponad 201,2 tys. aut. Przedstawiciele firmy...

 • Fabryka EPSP w Gliwicach skorzysta z przywilejów SSE

  W 2015 r. firma European Packaging Solutions Poland rozpocznie produkcję opakowań w swojej pierwszej w Polsce fabryce w Gliwicach. Pracę znajdzie tam 100 osób.

 • Rok temu zmieniłam pracę, ale po 5 miesiącach miałam wypadek. Teraz idę w związku z tym na rentę. Kadrowa jednak sugeruje mi, że za krótko u nich pracowałam, żeby dostać jeszcze odprawę. Czy to prawda, bo bardzo potrzebuję tych pieniędzy na leczenie. Liczyłam, że wypłacone mi będą trzy pensje, bo tyle dostał mój mąż, gdy odchodził ze swojej pracy… Wanda K., Gliwice...

 • Wielton SA, największy w Polsce i wiodący europejski producent naczep, we współpracy z Politechniką Śląską, otworzył biuro projektowe w Parku Naukowo-Technologicznym Technopark Gliwice. Biuro projektowe będzie wspierać transfer innowacyjnych technologii z Politechniki Śląskiej do biznesu i zwiększać konkurencyjność Wieltonu. Oprócz biura projektowego we współpracy z PŚ w roku akademickim 2015

 • Czeski przewoźnik kolejowy chce zatrudnić 150 pracowników w Polsce

  ...150 pracowników planuje zatrudnić w Polsce czeski przewoźnik kolejowy Leo Express, który chce jeździć na liniach Warszawa - Poznań - Szczecin, Warszawa - Kraków i Warszawa - Katowice - Gliwice. Firma chce zatrudnić m.in. maszynistów i sprzedawców biletów.

 • Firma Mirbud otrzymała od MLP Group dostęp do terenu, na którym zbuduje obiekt magazynowy dla Just In Time. Dla podmiotu świadczącego usługi outsourcingu logistycznego przeznaczone będzie 5 tys. m kw. powierzchni w parku MLP Gliwice. Nowy obiekt zostanie przekazany firmie Just In Time w połowie br.

 • Ok. 250 pracowników gliwickiej fabryki Opla oddelegowanych do pracy w Niemczech

  Około 250 pracowników gliwickiej fabryki Opla zostało na kilka miesięcy oddelegowanych do pracy w zakładzie tej firmy w niemieckim Ruesselsheim, gdzie zastąpili pracowników tymczasowych. To kolejne, po programie dobrowolnych odejść, działanie związane z nadwyżką zatrudnienia w zakładzie.

 • W środę 20 czerwca Żabka Polska uroczyście otworzyła gotowy obiekt magazynowy o powierzchni 24,7 tys. m kw. Nowe centrum logistyczne właściciela sieci sklepów typu convenience zlokalizowane jest w parku MLP Gliwice należącym do MLP Group.