• Informacje na temat:

  firmy gorzów wlkp.

Artykuły na temat: firmy gorzów wlkp.
 • Polaka zatrudnię od zaraz. Niemieckie firmy szukają pracowników

  .... Bezskutecznie poszukują wykwalifikowanych pracowników w Niemczech, dlatego pilnie przyglądają się też rynkowi pracy za swoją zachodnią granicą i chętnie przyjeżdżają na takie spotkania, jak to w Gorzowie Wlkp. Coraz więcej Polaków w Niemczech Liczba Polaków zatrudnianych w Niemczech rośnie z roku na rok. Kerstin Kieper z firmy pośredniczącej Manpower Group Deutschland wymienia grupy zawodów, w których jest...

 • Gorzów Wlkp.: Właściciel Biedronki zawiesza budowę centrum dystrybucyjnego

  Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka, zawiesił plany dotyczące budowy nowego centrum dystrybucyjnego w Gorzowie Wielkopolskim.

 • Przyszli Niemcy i dali nam setki miejsc pracy

  Rodzinna firma Klaus Borne Tuerenfabrik GmbH & Co. KG z siedzibą w niemieckim Trierweiler utworzyła w Gorzowie Wlkp. 200 nowych miejsc pracy.

 • Biedronka rozbudowuje sieć dystrybucyjną

  Centrum dystrybucyjne Biedronki w Gorzowie Wielkopolskim jest 16., najnowocześniejszym i największym obiektem logistycznym sieci. Jego powierzchnia magazynowa wynosi 31 tys. m kw., czyli niemal tyle, co pięciu boisk piłkarskich

 • W naszej firmie nie ma funduszu socjalnego, dlatego nie dostajemy pieniędzy za tzw. wczasy pod gruszą. Czy pracodawca powinien zapewnić nam w inny sposób dopłaty do wypoczynku? Ada z Gorzowa Wlkp. « Małe firmy, zatrudniające do 20 pracowników, są rzeczywiście zobligowane do wypłacania pracownikom świadczeń urlopowych. Jeśli z jakichś względów pracodawca nie może tego zrobić, musi do końca...

 • Członkowie zarządu SKOK Wołomin zatrzymani

  Prezes SKOK Wołomin Mariusz G. i wiceprezes Mateusz G. zostali zatrzymani na polecenie Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. w ramach śledztwa dot. działania na szkodę kierowanej przez nich firmy. KNF żąda od SKOK wyjaśnień.

 • Bezpieczeństwo energetyczne, oparcie energetyki o własne źródła oraz konkurencyjność i nowoczesność to przesłanki, na których opiera się strategia energetyczna rządu - mówiła w czwartek premier Beata Szydło podczas otwarcia nowego bloku gazowo-parowego w Elektrociepłowni Gorzów.

 • Prezes i wiceprezes SKOK Wołomin usłyszeli zarzuty

  Prezes SKOK Wołomin Mariusz G. i wiceprezes Mateusz G. usłyszeli zarzuty działania na szkodę kierowanej przez nich firmy i działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Prokuratura wystąpiła o ich tymczasowe aresztowanie.

 • W ubiegłym sezonie za kilogram winniczków płacono 2 zł

  150 ton ślimaków winniczków będzie można zebrać w tym sezonie w woj. lubuskim. Zbiór będzie dozwolony od 20 kwietnia do końca mają, a firmy zamierzające skupować te mięczaki powinny wystąpić o zezwolenia do końca marca.

 • Kolejnych 10 osób należących do gangu wyłudzającego pożyczki w wołomińskim SKOK-u zatrzymali policjanci z CBŚP. Według śledczych, wyłudziły one co najmniej 183 mln zł.