• Informacje na temat:

  firmy kielce

Artykuły na temat: firmy kielce
 • ...podpisu elektronicznego lub podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP). Nie ponosimy przy tym żadnych kosztów. O zawieszeniu działalności firmy nie trzeba dodatkowo informować ZUS oraz urzędu...

 • Kielce: Rozpoczął się proces oskarżonej o nielegalną działalność bankową

  Proces 67-letniej kobiety, oskarżonej m. in. o oszustwa i prowadzenie bez zezwolenia działalności bankowej, rozpoczął się w czwartek w Sądzie Rejonowym w Kielcach. Klienci mieli stracić na jej działalności ponad 2,3 mln zł. Grozi jej do 12 lat więzienia.

 • W Kielcach nie chcą Chińczyków

  Zgodnie z popisaną w końcu lipca w Pekinie deklaracją, planuje się utworzenie polsko-chińskiej firmy o profilu budowlanym z siedzibą w Kielcach. Jak zapowiedział prezydent tego miasta Wojciech Lubawski, ma ona przyjąć formę spółki, w której udziały będzie mieć China International Industry & Comerce Co., Ltd. (CIIC), miasto Kielce i Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni. W opinii prezydenta Kielc...

 • W blisko połowie sądów rejestracja spółki trwa miesiąc i dłużej. Najszybciej idzie w Kielcach, Szczecinie i Toruniu

  Instytut Badawczy ABR SESTA sprawdził we wszystkich wydziałach gospodarczych KRS, jak długo trzeba czekać na założenie sp. z o.o.

 • ...), Kraków (9,6 mln zł), Łódź (9,3 mln zł) i Kielce (8,2 mln zł.).

 • PZU Zdrowie dokonuje kolejnej akwizycji. Przejmuje lokalnego lidera ochrony zdrowia z Kielc. Nabywa 100 proc. udziałów w spółce Artimed NZOZ Sp. z o.o. Kielecki Artimed prowadzi działalność w trzech placówkach.

 • Firmy zmuszają pracowników do podpisywania weksli

  ...koncerny handlowe, firmy kurierskie i branża finansowa. Ewa Pióro, head hunter z firmy EP-Personel i Organizacja z Kielc, opowiada o przedstawicielach handlowych wielkopolskiego koncernu dystrybuującego...

 • Spółka Grodno (NewConnect: GRN), jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, uruchomiła nowy punkty sprzedaży w Kielcach. To już szósty punkt sprzedaży otwarty w bieżącym roku. W planach na bieżący rok obrotowy zakładano otwarcie pięciu nowych placówek. Aktualnie Grodno posiada 42 punkty sprzedaży.

 • Pierwsze osoby zakładają firmy za środki z UE

  Rozpoczęły się wypłaty bezzwrotnych dotacji unijnych dla przedsiębiorców. W regionie świętokrzyskim już 419 osób zarejestrowało swoje firmy. Średnia wysokość pomocy, jaką otrzymali, wyniosła 35 tys. zł. 592 tys. zł wypłacono też 15 osobom na Dolnym Śląsku. Tam najniższe dofinansowanie wyniosło 33,8 tys., a najwyższe 40 tys. zł.

 • Polscy sprzedawcy królują w obsłudze

  Polscy sprzedawcy wypadli najlepiej w europejskim rankingu firmy Daymaker. Klientów najbardziej kochają w Kielcach - pisze piątkowy "Puls Biznesu".