• Informacje na temat:

  firmy kielce

Artykuły na temat: firmy kielce
 • ...podpisu elektronicznego lub podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP). Nie ponosimy przy tym żadnych kosztów. O zawieszeniu działalności firmy nie trzeba dodatkowo informować ZUS oraz urzędu...

 • PEKAES, czołowy operator logistyczny, otworzył nowoczesny terminal dystrybucyjny w Kielcach. Po Białymstoku, to kolejny obiekt uruchomiony w tym roku, który wzmacnia sieć dystrybucyjną PEKAES. Nowy terminal poszerza skalę operacji spółki w tej części kraju, zapewniając szybką i płynną obsługę jeszcze większego potoku przesyłek krajowych i międzynarodowych.

 • W Kielcach nie chcą Chińczyków

  Zgodnie z popisaną w końcu lipca w Pekinie deklaracją, planuje się utworzenie polsko-chińskiej firmy o profilu budowlanym z siedzibą w Kielcach. Jak zapowiedział prezydent tego miasta Wojciech Lubawski, ma ona przyjąć formę spółki, w której udziały będzie mieć China International Industry & Comerce Co., Ltd. (CIIC), miasto Kielce i Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni. W opinii prezydenta Kielc...

 • Proces właściciela składowiska odpadów w gminie Sitkówka-Nowiny (Świętokrzyskie), oskarżonego m.in. o ich składowanie w sposób niezgodny z przepisami, rozpoczął się w środę w Sądzie Rejonowym w Kielcach. Mężczyźnie, który nie przyznaje się do zarzutów, grozi do pięciu lat więzienia.

 • ...), Kraków (9,6 mln zł), Łódź (9,3 mln zł) i Kielce (8,2 mln zł.).

 • Kielce: Rozpoczął się proces oskarżonej o nielegalną działalność bankową

  Proces 67-letniej kobiety, oskarżonej m. in. o oszustwa i prowadzenie bez zezwolenia działalności bankowej, rozpoczął się w czwartek w Sądzie Rejonowym w Kielcach. Klienci mieli stracić na jej działalności ponad 2,3 mln zł. Grozi jej do 12 lat więzienia.

 • Firmy zmuszają pracowników do podpisywania weksli

  ...koncerny handlowe, firmy kurierskie i branża finansowa. Ewa Pióro, head hunter z firmy EP-Personel i Organizacja z Kielc, opowiada o przedstawicielach handlowych wielkopolskiego koncernu dystrybuującego...

 • W blisko połowie sądów rejestracja spółki trwa miesiąc i dłużej. Najszybciej idzie w Kielcach, Szczecinie i Toruniu

  Instytut Badawczy ABR SESTA sprawdził we wszystkich wydziałach gospodarczych KRS, jak długo trzeba czekać na założenie sp. z o.o.

 • Pierwsze osoby zakładają firmy za środki z UE

  Rozpoczęły się wypłaty bezzwrotnych dotacji unijnych dla przedsiębiorców. W regionie świętokrzyskim już 419 osób zarejestrowało swoje firmy. Średnia wysokość pomocy, jaką otrzymali, wyniosła 35 tys. zł. 592 tys. zł wypłacono też 15 osobom na Dolnym Śląsku. Tam najniższe dofinansowanie wyniosło 33,8 tys., a najwyższe 40 tys. zł.

 • PZU Zdrowie dokonuje kolejnej akwizycji. Przejmuje lokalnego lidera ochrony zdrowia z Kielc. Nabywa 100 proc. udziałów w spółce Artimed NZOZ Sp. z o.o. Kielecki Artimed prowadzi działalność w trzech placówkach.