• Informacje na temat:

  firmy logistyczne warszawa

Artykuły na temat: firmy logistyczne warszawa
 • Kariera menedżera nie tylko w Warszawie

  Menedżerowie i specjaliści należą do najbardziej mobilnych pracowników w Polsce. Jak podaje Antal International, aż 95 proc. z nich jest otwartych na rozmowy z headhunterami [1]. Co ważne, ponad połowa z nich przynajmniej raz w życiu relokowała się z powodów zawodowych do innego miasta. Z rozwojem rynków regionalnych, Warszawa przestaje być jedyną opcją dla ambitnych menedżerów. Duże szanse...

 • Firmy z obcym kapitałem rządzą polską gospodarką?

  Rośnie liczba zagranicznych firm zakładanych w Polsce. Zgodnie z raportem Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej, w pierwszych trzech kwartałach 2014 r. w naszym kraju zarejestrowano w KRS 2821 spółek z udziałem kapitału zagranicznego.

 • Amazon zatrudnia w Polsce już 14 tys. osób; planuje utworzenie kolejnych miejsc pracy

  ...14 tys. stałych pracowników zatrudnia w Polsce Amazon - poinformował we wtorek koncern. W tym roku w gdańskim Centrum Rozwoju Technologii pracę znajdzie kolejnych 200 osób, planowane jest też zwiększenie zatrudnienia w polskich centrach logistycznych firmy.

 • Goodman i Zalando wybudują największe centrum logistyczne w Polsce

  Grupa Goodman, globalny ekspert w dziedzinie budowy i zarządzania nieruchomościami logistycznymi, podpisała umowę na wybudowanie pierwszego polskiego centrum logistycznego dla Zalando, wiodącej platformy modowej online w Europie.

 • Szkoła z gwarancją pracy

  Niemieckie firmy nie tylko tworzą w naszym kraju miejsca pracy, lecz także wspierają doskonalenie zawodowe uczniów, którzy znajdą pracę w polskich fabrykach zagranicznych koncernów.

 • Park Logistyczny to nowa inwestycja J.W Construction Holding S.A w Szczecinie. Kompleks biurowo-magazynowy docelowo będzie składać się z 3 obiektów o łącznej powierzchni około 80 tys. mkw. Nowoczesna konstrukcja hal magazynowych pozwoli na wykorzystanie różnorodnych technologii składowania i planowania procesu dystrybucji towarów.

 • Płace w działach logistyki i transportu w 2009 roku

  ...otrzymywali 3700 zł, a kierownicy - 6682 zł. Wśród specjalistów najgorzej wynagradzano tych pracujących w branży logistycznej (3200 zł), a w przypadku kierowników - osoby zatrudnione w handlu (4500 zł(...), ile trafia do ZUS, NFZ i US Różnice w poziomie płac osób zatrudnionych w działach logistyki i transportu można było zaobserwować również z uwagi na pochodzenie kapitału firmy. Niezależnie od...

 • Park Logistyczny to nowa inwestycja J.W Construction Holding S.A w Szczecinie. Kompleks biurowo-magazynowy docelowo będzie składać się z 3 obiektów o łącznej powierzchni około 80 tys. mkw. Nowoczesna konstrukcja hal magazynowych pozwoli na wykorzystanie różnorodnych technologii składowania i planowania procesu dystrybucji towarów.

 • W branży transportowej jest 100 tys. wakatów

  ...- Niedobory kierowców są podstawową barierą rozwoju i funkcjonowania każdej firmy transportowej i logistycznej. Przewoźnicy ratują się wszelkimi sposobami: zatrudniają kierowców ze Wschodu(...) tylko ułatwić pracę kierowców, lecz także pomóc przewoźnikom w dostosowaniu się do nowych przepisów. Wyzwania i trendy w branży transportowej i logistycznej były szeroko omawiane podczas zakończonych...

 • Nowa siedziba firmy może stanowić problem

  Przeprowadzka firmy do nowej siedziby nie musi oznaczać trzęsienia ziemi. Choć każdy jej etap przedsiębiorstwa mogą samodzielnie zaplanować, coraz więcej z nich - świadome skali złożoności tego procesu - sięga po znacznie łatwiejsze i tańsze rozwiązanie. Jest nim wyspecjalizowane doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych, które gwarantuje bezbolesne przeprowadzenie złożonej operacji zmiany