• Informacje na temat:

  firmy lublin

Artykuły na temat: firmy lublin
 • Lublin: Specjalna strefa ekonomiczna zagospodarowana już w 90 proc.; będzie zwiększana

  ...128 ha specjalnej strefy ekonomicznej w Lublinie jest już niemal w całości zagospodarowane. Ulokowało się tu 40 firm, z których 21 prowadzi działalność i zatrudnia łącznie 2,3 tys. osób. Władze miasta będą powiększać strefę. Docelowo ma ona mieć 200 ha.

 • Raport bieżący nr 22/2018 Podstawa Prawna: Inne uregulowania Zarząd INTERBUD-LUBLIN S.A. w restrukturyzacji (Spółka, Emitent) informuje, że w dniu...

 • Lublin: Powstanie największy kompleks biurowy w regionie

  ...​Kompleks biurowy o łącznej powierzchni 80 tys. metrów kwadratowych, największy w regionie, wybuduje w Lublinie miejscowy deweloper Centrum Zana Holding. Może tam powstać do 10 tys. miejsc pracy.

 • Rada nadzorcza BIOMED-Lublin WSiS S.A. podjęła decyzję o zmianach w składzie zarządu spółki. Odwołani zostali Agnieszka Biała oraz Mark Preston. Jednocześnie rada nadzorcza powołała do składu zarządu Grzegorza Zabiegłego. Zmiany w składzie zarządu związane są z zatwierdzeniem układu z wierzycielami przez sąd.

 • Polscy fachowcy poszukiwani przez firmy z całego świata

  Polscy fachowcy są dziś poszukiwani i to przez firmy z całego świata. Głównie jednak ubiega się o nich Europa, a w niej Niemcy - pisze w swoim piątkowym wydaniu (13 października 2017 r.) dziennik(...) IT. Z pocałowaniem ręki każda firmy przyjęłaby choćby takiego specjalistę jak Przemysława Zakrzewskiego, szefa wydziału rozwoju oprogramowania koncernu ABB w Krakowie - konstatuje "Die Welt...

 • Lublin - co znajdziemy na rynku nieruchomości?

  W stolicy województwa lubelskiego, na terenie 27 administracyjnych dzielnic, mieszka ok. 344 tysięcy ludzi. Dużą grupę (ok. 20 tys.) niezarejestrowaną w powyższej wartości stanowią studenci zameldowani zwykle w miejscowościach, z których pochodzą. Niestety, Lublin jak zdecydowana większość największych miast w Polsce, wyludnia się i sytuacja ta według prognoz pozostanie niezmienna.

 • ​Krakowski oddział firmy Sii chce zatrudnić ok. 150 osób

  Około 150 osób planuje zatrudnić krakowski oddział francuskiej firmy Sii, świadczącej usługi w zakresie informatyki i nowoczesnych technologii. Firma będzie poszukiwać głównie informatyków, programistów i testerów. Jak poinformował w poniedziałek dyrektor krakowskiego oddziału firmy Ryszard Pytko, około 70 pracowników ma zostać zatrudnionych do marca przyszłego roku, a docelowo planowane jest...

 • Raport bieżący nr 39/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe INTERBUD-LUBLIN S.A. z siedzibą w Lublinie...

 • 1200 nowych miejsc pracy we wschodniej Polsce

  Trzy kolejne firmy uzyskały pozwolenia na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej w Lublinie. Funkcjonują w niej już w sumie 33 firmy. Teren strefy jest już prawie w całości zagospodarowany; władze miasta planują jej zwiększenie.

 • Grupa Maspex: Inwestycja Lubelli wkracza w kolejną fazę

  Polskie Zakłady Zbożowe Lubella, lider w produkcji makaronów i producent wysokiej jakości produktów zbożowych z Lublina, ukończył pierwszą halę produkcyjną na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec Podstrefa Lublin. Tym samym firma przystępuje do kolejnego etapu projektu inwestycyjnego.