• Informacje na temat:

  firmy marketingowe warszawa

Artykuły na temat: firmy marketingowe warszawa
 • Pracownicy call centre

  W Polsce funkcjonuje blisko 80 ważnych obiektów call centre. W sumie firmy świadczące takie usługi z segmentu BPO dysponują ok. 21 tys. stanowisk telemarketerskich. Oczywiście liczba osób zatrudnionych w biurach call centre jest dużo wyższa, gdyż ośrodki te pracują w systemie zmianowym. Ekskperci oceniają, iż doświadczenia związane z pracą „na słuchawce” ma już ponad 2 miliony Polaków.

 • Rozmyta odpowiedzialność za SMS-y: Nie wiadomo, czy za spam karać operatora, czy firmę marketingową

  Przepisy nie odpowiadają jednoznacznie na pytanie, kogo należy karać za wydzwanianie do klientów z przekazem reklamowym bez ich zgody. Czy zleceniodawcę, czy firmę marketingową?

 • ...przesyłać Panu żadnych reklam. « Druga sprawa to obce oferty. Najprawdopodobniej w umowie była też zgoda na przekazanie swoich danych partnerom i współpracownikom tej firmy do celów promocyjnych(...) Elektronicznej. Wystarczy przesłać prośbę o interwencję z krótkim opisem sytuacji i swoimi danymi kontaktowymi. Można pocztą (ul. Kasprzaka 18/20, 01-211 Warszawa) albo e-mailem (uke@uke.gov.pl). Kara od UKE...

 • Wyniki finansowe przedsiębiorstw niefinansowych

  kondycji firmy - oznacza to wzrost aż o 12,4 pkt proc. kw./kw. - mówi Izabella Młynarczyk, analityk rynku Keralla Research.

 • ...to nie pomoże, lepiej zrezygnować z usługi, bo bezpieczeństwo naszych danych osobowych może okazać się ważniejsze, niż potrzeba krótkotrwałego skorzystania z oferty firmy. Niestety, życie pokazuje(...) – może oznaczać przekazanie sprawy do windykacji, do sądu i do komornika! Mogą być też konsekwencje karne. Poszkodowane firmy, instytucje czy banki mogą zgłosić sprawę np. o wyłudzenie kredytu przez...

 • Warszawa może się liczyć w nowych technologiach

  - Chcemy pomagać firmom w wyrastaniu z przysłowiowego garażu w oparciu o innowacyjne pomysły - mówi Agata Wacławik-Wejman, dyrektor ds. polityki publicznej Europa Środkowo-Wschodnia Google w rozmowie z Pawłem Czuryło, zastępcą redaktora naczelnego Interii.

 • ...decyzyjnymi firmy), bezpośrednie spotkania z inwestorami, czy wyjazdy studyjne. Do narzędzi marketingowych wspierających działania IR można z kolei zaliczyć broszury i biuletyny korporacyjne, badanie opinii(...), a także wymagają predyspozycji w komunikacji, dziennikarstwie i budowaniu relacji. Jakby tego było mało specjalista ds. relacji inwestorskich powinien spełniać rolę łącznika pomiędzy zarządem firmy i jej...

 • Facebook otwiera w Warszawie biuro na Europę Środkowo-Wschodnią

  - Facebook otwiera w Warszawie nowe biuro, które ma być siedzibą koncernu na państwa Europy Środkowo-Wschodniej. Koncern chce pomagać m.in. lokalnym firmom w działaniach marketingowych - powiedział w poniedziałek Robert Bednarski.

 • Student szuka pracy. Dorobić do stypendium można wszędzie

  ...którego szczegółowo oceniana jest m.in. obsługa, wygląd sklepu, towar i jego jakość. Tajemniczym klientem można zostać poprzez rejestrację na stronie firmy i wypełnienie formularza. W zależności od...

 • Tania siła robocza nie daje już polskim firmom sukcesu na zagranicznych rynkach

  Kluczem do sukcesu polskich firm za granicą jest przede wszystkim unikatowy produkt lub usługa wysokiej jakości, ale równie ważne są inne element - innowacyjność oraz dobrze zorganizowany system dystrybucji i marketingu. Badania wskazują, że silne polskie marki na globalnych rynkach przyczyniają się także do wzrostu zarobków i PKB w kraju.