• Informacje na temat:

  firmy medyczne

Artykuły na temat: firmy medyczne
 • ...}}--> Już nie tylko garnki, pościel, kołdry i poduszki sprzedawane są na tak zwanych prezentacjach. Najnowsze chwyty to pakiety medyczne w cenie od… 4000 zł do 8000 zł! Drogo? Firmy, które(...) medyczne w Warszawie. Jest więc bardzo prawdopodobne, że ta plaga przeniesie się też do innych miast. Jak nie wpędzić się w wydatki na pseudomedyczne usługi oraz jak odzyskać pieniądze i wycofać się...

 • Nieuczciwe firmy pod pretekstem zaproszenia na badania lekarskie naciągają starsze osoby na sprzedaż bardzo drogich, ale bezwartościowych pakietów medycznych. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął kolejne postępowania, tym razem przeciwko Centrum Medycznemu Rehabilitacji i Fizjoterapii - dawniej MedicalM2.

 • Oszuści sprzedali mi bardzo drogie zabiegi. Naciągacze mamią wizjami idealnej opieki medycznej, choć drobnym drukiem jest napisane co innego!

 • Pakiety medyczne do odliczenia

  Wydatki poniesione na zakup pakietów medycznych dla członków rodzin pracowników oraz byłych pracowników - emerytów, sfinansowane ze środków obrotowych, stanowią koszty uzyskania przychodów.

 • ...sanitariuszki, pracownika firmy transportowej, ale nie na stanowisku pielęgniarki ani ratownika medycznego - wynika to z wymienionych aktów prawnych - uważa prof. Kózka. I dodaje, że nadmiar ratowników(...). - Aby mieć szansę na zatrudnienie, studiują kolejne trzy lata, powtarzając ponownie przedmioty ogólnomedyczne - mówi nam prof. Juliusz Jakubaszko, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej...

 • Pakiety medyczne elementem walki o pracownika

  W dobie rynku pracownika firmy walczą o najlepszych nie tylko wysokością wynagrodzenia, ale atrakcyjnością benefitów pozapłacowych - w tym pakietów medycznych. Dlatego warto postawić na jak najlepszą ofertę.

 • ...koszty przejazdu na badania do innej miejscowości. Pracodawca może zrobić więcej! Niektóre firmy zapewniają pracownikom nie tylko to, co nakazują przepisy, ale więcej, z własnej woli, często nieodpłatnie. Dodatkowe świadczenia to m.in.: programy emerytalne, karty sportowe, pakiety medyczne (przykłady powyżej). Programy emerytalne to grupowe ubezpieczenia, które mają zapewnić wyższą emeryturę...

 • MF: Ponad 9,5 mln zł należnych podatków odzyskał Skarb Państwa od firmy medycznej

  Ponad 9,5 mln zł należnych, zaległych podatków zapłaciła po kontroli Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego firma wytwarzająca wyroby medyczne - podało Ministerstwo Finansów w środowym komunikacie.

 • Firmy inwestują w bonusy pozapłacowe dla pracowników

  ...2005 roku sieć przekazała pracownikom ponad 200 tysięcy zaproszeń na badania.  Zdaniem ekspertów firmy coraz bardziej urozmaicają i uatrakcyjniają ofertę skierowaną do pracowników. - Mogą to być dopłaty do wakacji, pomoce edukacyjne, usługi transportowe, często też różnego rodzaju pakiety medyczne, badania i konsultacje lekarskie. Jest tego dużo, a firmy do pewnego stopnia za pomocy tych...

 • Jak chorować, to tylko na coś z tej listy

  Dostawcy ubezpieczeń medycznych zazwyczaj konkurują ceną, jednak tym, czego potrzebują firmy i korzystający z pakietów pracownicy to szeroki dostęp do wysokiej klasy specjalistów.