• Informacje na temat:

  firmy net

Artykuły na temat: firmy net
 • Jak firmy IT kuszą informatyków w Polsce i na świecie?

  Polski rynek pracy już od kilku lat cierpi na niedobór informatyków. Brakuje nawet 50 tysięcy specjalistów. W Europie deficyt szacuje się już na 300 tysięcy a do roku 2020 deficyt może on przekroczyć okrągły milion. W jaki sposób firmy próbują zatrzymać i pozyskać pracowników na tak konkurencyjnym rynku?

 • UOKiK ostrzega przed stronami internetowymi firmy Invest-Net

  Jak podał UOKiK w komunikacie, strony prowadzone przez przedsiębiorcę Tomasza Braniewskiego mogą powodować znaczne straty dla klientów.

 • Uwaga na strony internetowe - ale-gratka.pl, bez-posrednikow.pl, ofertynet.com.pl, ale-gratka.com,

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał pierwsze w swojej historii ostrzeżenie konsumenckie. Dotyczy ono działalności firmy Invest-Net Braniewski...

 • KPMG:Połowa firm szuka bogatego kupca

  58 proc. firm rodzinnych na świecie poszukuje zewnętrznych źródeł finansowania, a w zależności od perspektywy czasowej nawet połowa dopuszcza sprzedanie udziałów bogatemu inwestorowi prywatnemu - wynika z raportu firmy doradczej KPMG.

 • Luxoft inwestuje w Warszawę. Nowe miejsca pracy w IT w Polsce

  ...​Luxoft Holding, Inc. (NYSE: LXFT), wiodący dostawca usług rozwoju oprogramowania i innowacyjnych rozwiązań IT dla globalnej bazy klientów, ogłosił dziś otwarcie nowego centrum w Warszawie. Jego specjaliści będą odpowiedzialni za projekty z zakresu rozwoju oprogramowania dla kluczowych klientów Luxoft z branży bankowej. Firma planuje rekrutację m.in. programistów .Net, Java,C++, a także...

 • Zakładasz firmę? Nie zapomnij o sprawdzeniu domeny!

  Decyzję o założeniu własnej firmy często poprzedza doraźna działalność bez formy prawnej, np. świadczone od czasu do czasu usługi dla znajomych. Potem podbudowany sukcesami i dobrymi opiniami przyszły przedsiębiorca, kieruje swoje kroki ku sformalizowaniu swojej działalności. Oto o czym trzeba wtedy pamiętać.

 • Java developer na topie

  Jak wynika z danych firmy doradztwa personalnego HRK SA, aż 35 proc. rekrutacji prowadzonych dla branży IT w I kwartale stanowili java developerzy.

 • Podczas posiedzenia Zarządu MOL, które odbyło się 13 października 2016 r., formalnie zatwierdzono nową długoterminową strategię koncernu: "MOL Group 2030".

 • Zatrudnienie w małych firmach: Najlepsza sytuacja od trzech lat

  W bieżącym półroczu plany dotyczące zwiększania zatrudnienia ma 13,3 proc. mikro- i małych firm. Tendencja wzrostu zatrudnienia wystąpi w całej Polsce oprócz województw świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Tak dobrze nie było od trzech lat – wynika z badania Instytutu Badań i Analiz OSB oraz portalu Firmy.net.

 • Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ukarał dwie firmy pożyczkowe - Net Credit i Incredit w sumie na kwotę ponad 1,65 mln zł - poinformował UOKiK. Według Urzędu, w swoich przekazach reklamowych firmy wprowadzały klientów w błąd, stosując nieuczciwe praktyki rynkowe.