• Informacje na temat:

  firmy oddłużeniowe

Artykuły na temat: firmy oddłużeniowe
 • Prawo restrukturyzacyjne - nowe możliwości naprawy przedsiębiorstwa

  Funkcjonowanie sprawnego systemu pomagającego przedsiębiorstwom w przejściowych kłopotach finansowych jest jednym z elementów wpływających na konkurencyjną gospodarkę. Brak konieczności natychmiastowej eliminacji z obrotu gospodarczego przedsiębiorstw może wpłynąć na podniesienie potencjału gospodarczego kraju. Dlatego też z początkiem 2016 r. zaczęły obowiązywać nowe przepisy ustawy Prawo restrukturyzacyjne, które wprowadzają politykę nowej szansy dla firm z kłopotami finansowymi poprzez...

 • Upadłość konsumencka w Anglii nie uchroni przed polskimi długami

  Ostatnio w internecie zaroiło się od ofert przeprowadzenia upadłości konsumenckiej w Anglii, których twórcy zapewniają, że pomogą szybko i sprawnie przejść postępowanie upadłościowe na korzystnych warunkach, co pozwoli odciąć się od wszelkich długów z przeszłości.

 • KNF ma na oku kilkanaście parabanków!

  Komisja Nadzoru Finansowego złożyła do prokuratur doniesienia w sprawie kilkunastu - poza Amber Gold - parabanków, które przyjmują depozyty od swoich klientów - poinformowała w poniedziałek PAP Katarzyna Mazurkiewicz z biura prasowego KNF.

 • Zdaniem krajowych negocjatorów, problem hutnictwa - ze względu na silne śląskie lobby w resorcie gospodarki - będzie niezwykle trudny do rozwiązania w toku negocjacji.

 • KNF ostrzega - czarna lista pęcznieje!

  Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała, że w dniu dzisiejszym na listę "ostrzeżenia publiczne" zostały wpisane dwa nowe podmioty: Mizar Profit i Alkor Trade.

 • Kompania Węglowa dziś przejmuje kopalnie i zakłady górnicze, należące do pięciu spółek węglowych. Koncern będzie potrzebował szybkiego dokapitalizowania, m.in. w postaci akcji spółek Skarbu Państwa.