• Informacje na temat:

  firmy opole

Artykuły na temat: firmy opole
 • Opole: Nutricia rozbudowuje zakład produkcyjny

  ..., ma się zwiększyć o 100 osób. Jest to związane z rozwojem firmy, która w Opolu będzie zatrudniać ponad 600 pracowników. Nutricia już zaczęła szukać nowych pracowników. Będzie potrzebować m.in(...) przeszkód. Nutricia jest liderem na rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce. Powstała z połączenia firmy polskiej i holenderskiego inwestora w 1993 r. Obecnie zakład jest członkiem Grupy Danone.

 • Zbyt dobrze im szło - przypadki firm na biznesowym wirażu

  Świetne wyniki, pełny portfel zamówień, nadzieje na wzrost zysków... Nagle wielkie problemy - aż po widmo upadłości. Fatum? A może wybujałe ambicje?

 • Opole: Pasta Food rozpoczyna inwestycję za 80 mln zł

  ...znaleźć odpowiednią lokalizację dla tej fabryki - powiedział prezes firmy Stefano Toselli, Douglas Hamer. - Opole jest optymalnym miejscem na inwestycję choćby z tego względu, że Polska jest jedynym krajem(...) lazanie w Europie Środkowej.  W trakcie poszukiwania miejsca na inwestycję brano pod uwagę również lokalizacje w Czechach i na Słowacji. Ostatecznie zdecydowano się na Opole. Fabryka powstaje na terenie...

 • Elektrownia w Opolu: Rozpoczęła się gigantyczna inwestycja

  Budowa nowych bloków energetycznych w Elektrowni Opole to największa inwestycja przemysłowa w Polsce po 1989 r. Inwestycja jest kluczowa dla bezpieczeństwa energetycznego. W listopadzie 2013 r. do dymisji podał się prezes PGE Krzysztof Kilian, od początku niechętny inwestycji jako nie gwarantującej zysków.

 • Opole: 350 osób znajdzie pracę w fabryce quadów w 2014 roku

  ...doświadczenie. Osoby rekrutowane na kierownicze stanowiska muszą też znać język angielski. Jak podała dyrektor ds. personalnych firmy Polaris Dagmara Mytkowska, wśród załogi ma być maksymalnie 10 obcokrajowców, których zadaniem w pierwszych dwóch-trzech latach działalności firmy w Opolu będzie m.in. transfer wiedzy i zaszczepianie kultury pracy obowiązującej w USA.  W pierwszym etapie praca odbywać się...

 • Rozwój elektromobilności i finansowanie społecznościowe to tylko niektóre obszary, w których polskie firmy energetyczne mogą zarobić co najmniej 3,8 mld zł. Sektor musi sięgać po nowe rozwiązania, bo proste rezerwy już się wyczerpały - uważają eksperci firmy doradczej PwC.

 • Ceny mieszkań sprzedawanych na rynku wtórnym (z drugiej ręki) w największych polskich miastach są średnio o 3,4 proc. niższe niż przed rokiem – wynika z najnowszego raportu firmy Open Finance i portalu Domy.pl.

 • Polscy sprzedawcy królują w obsłudze

  Polscy sprzedawcy wypadli najlepiej w europejskim rankingu firmy Daymaker. Klientów najbardziej kochają w Kielcach - pisze piątkowy "Puls Biznesu".

 • ...i od razu zgłosił chęć powrotu do firmy, to powinien w miarę możliwości zostać ponownie zatrudniony.

 • Dwie firmy - Pesa i Newag - złożyły oferty w przetargu ogłoszonym przez woj. opolskie na zakup tzw. elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT), czyli pociągów elektrycznych.