• Informacje na temat:

  firmy opole

Artykuły na temat: firmy opole
 • Opole: Nutricia rozbudowuje zakład produkcyjny

  ..., ma się zwiększyć o 100 osób. Jest to związane z rozwojem firmy, która w Opolu będzie zatrudniać ponad 600 pracowników. Nutricia już zaczęła szukać nowych pracowników. Będzie potrzebować m.in(...) przeszkód. Nutricia jest liderem na rynku żywności dla niemowląt i dzieci w Polsce. Powstała z połączenia firmy polskiej i holenderskiego inwestora w 1993 r. Obecnie zakład jest członkiem Grupy Danone.

 • Ruszyła produkcja prądu w nowym bloku w Elektrowni Opole

  Blok nr 5 o mocy 900 MW w należącej do PGE Elektrowni Opole rozpoczął produkcję energii elektrycznej. Oddanie inwestycji do eksploatacji przewidziane jest na połowę czerwca 2019 r. Do tego czasu wykonywane będą jeszcze pomiary gwarancyjne, próby odbiorcze, prowadzona będzie optymalizacja pracy urządzeń oraz trzydziestodniowy test nieprzerwanej pracy.

 • Opole: Pasta Food rozpoczyna inwestycję za 80 mln zł

  ...znaleźć odpowiednią lokalizację dla tej fabryki - powiedział prezes firmy Stefano Toselli, Douglas Hamer. - Opole jest optymalnym miejscem na inwestycję choćby z tego względu, że Polska jest jedynym krajem(...) lazanie w Europie Środkowej.  W trakcie poszukiwania miejsca na inwestycję brano pod uwagę również lokalizacje w Czechach i na Słowacji. Ostatecznie zdecydowano się na Opole. Fabryka powstaje na terenie...

 • Zbyt dobrze im szło - przypadki firm na biznesowym wirażu

  Świetne wyniki, pełny portfel zamówień, nadzieje na wzrost zysków... Nagle wielkie problemy - aż po widmo upadłości. Fatum? A może wybujałe ambicje?

 • Opole: 350 osób znajdzie pracę w fabryce quadów w 2014 roku

  ...doświadczenie. Osoby rekrutowane na kierownicze stanowiska muszą też znać język angielski. Jak podała dyrektor ds. personalnych firmy Polaris Dagmara Mytkowska, wśród załogi ma być maksymalnie 10 obcokrajowców, których zadaniem w pierwszych dwóch-trzech latach działalności firmy w Opolu będzie m.in. transfer wiedzy i zaszczepianie kultury pracy obowiązującej w USA.  W pierwszym etapie praca odbywać się...

 • Elektrownia w Opolu: Rozpoczęła się gigantyczna inwestycja

  Budowa nowych bloków energetycznych w Elektrowni Opole to największa inwestycja przemysłowa w Polsce po 1989 r. Inwestycja jest kluczowa dla bezpieczeństwa energetycznego. W listopadzie 2013 r. do dymisji podał się prezes PGE Krzysztof Kilian, od początku niechętny inwestycji jako nie gwarantującej zysków.

 • Ceny mieszkań sprzedawanych na rynku wtórnym (z drugiej ręki) w największych polskich miastach są średnio o 3,4 proc. niższe niż przed rokiem – wynika z najnowszego raportu firmy Open Finance i portalu Domy.pl.

 • Rozwój elektromobilności i finansowanie społecznościowe to tylko niektóre obszary, w których polskie firmy energetyczne mogą zarobić co najmniej 3,8 mld zł. Sektor musi sięgać po nowe rozwiązania, bo proste rezerwy już się wyczerpały - uważają eksperci firmy doradczej PwC.

 • ...i od razu zgłosił chęć powrotu do firmy, to powinien w miarę możliwości zostać ponownie zatrudniony.

 • Polscy sprzedawcy królują w obsłudze

  Polscy sprzedawcy wypadli najlepiej w europejskim rankingu firmy Daymaker. Klientów najbardziej kochają w Kielcach - pisze piątkowy "Puls Biznesu".