• Informacje na temat:

  firmy szczecin

Artykuły na temat: firmy szczecin
 • ​Szczecin: Bilfinger Crist Offshore szuka pracowników

  Spółka Bilfinger Crist Offshore poszukuje pracowników, których chce zatrudnić w budowanej w Szczecinie fabryce fundamentów morskich farm wiatrowych. Już mogą zgłaszać się chętni, którzy mają szansę zdobyć pracę jako spawacze.

 • Blackout w Szczecinie. Minęła dekada od największej katastrofy energetycznej

  Kilka dni temu minęła dziesiąta rocznica największej awarii energetycznej w powojennej Polsce. Od tego czasu zainwestowano w system energetyczny miliardy złotych, by sytuacja się już nie powtórzyła. Czego nas nauczyła awaria w Szczecinie i okolicach?

 • Szczecin: Nowe miejsca pracy przy produkcji wiatraków

  ...150 miejsc pracy w otwartej w czwartek w Szczecinie stacji produkcyjno-testowej stworzy, wraz z firmą Siemens, spółka kk-electronic. W stacji będą powstawać systemy sterowania do elektrowni wiatrowych. Wartość inwestycji to 12 mln zł.

 • Szczecin w europejskiej czołówce!

  W Szczecinie dobiega końca montaż jednej z najwyższych suwnic bramowych w Europie. Suwnica stoi na Ostrowie Brdowskim na terenie firmy Bilfinger Mars Offshore.

 • Nowa inwestycja firmy KK-Electronic Polska

  W Szczecinie powstanie pierwsza w kraju stacja testów systemów sterowania do elektrowni wiatrowych. Stacja ma być gotowa pod koniec br. Koszt inwestycji to 10 mln zł. Firma planuje zwiększyć zatrudnienie w ciągu dwóch lat o 150 osób.

 • Szczecin: Śledztwo w sprawie piramidy finansowej

  Nawet 3,5 tys. osób mogło uczestniczyć w piramidzie finansowej - ustaliła Prokuratura Regionalna w Szczecinie, która wspólnie z ABW prowadzi śledztwo w sprawie działania firmy Pay Trade International Club LLC z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

 • We Wrocławiu i Szczecinie szukają 200 pracowników

  Tieto Poland, skandynawski integrator i producent oprogramowania, zamierza zatrudnić dodatkowych 200 pracowników w swoich oddziałach we Wrocławiu i Szczecinie. Firma poszukuje m.in. inżynierów oprogramowania, architektów systemów IT i testerów.

 • Rozpoczyna się przebudowa stadionu Pogoni Szczecin

  Ponad 364 mln zł będzie kosztować modernizacja stadionu miejskiego w Szczecinie, którego gospodarzem jest grająca w piłkarskiej ekstraklasie Pogoń. Przebudowę zrealizuje konsorcjum firm Doraco - PBG. Prace rozpoczną się już w poniedziałek.

 • GE Hitachi Nuclear Energy zainteresowana inwestowaniem w Szczecinie

  Spółka GE Hitachi Nuclear Energy nie wyklucza uruchomienia w Szczecinie produkcji elementów do budowy elektrowni jądrowych. Firma jest zainteresowana lokalizacjami w pasie nadmorskim.

 • Park Logistyczny to nowa inwestycja J.W Construction Holding S.A w Szczecinie. Kompleks biurowo-magazynowy docelowo będzie składać się z 3 obiektów o łącznej powierzchni około 80 tys. mkw. Nowoczesna konstrukcja hal magazynowych pozwoli na wykorzystanie różnorodnych technologii składowania i planowania procesu dystrybucji towarów.