• Informacje na temat:

  firmy ubezpieczeniowe w polsce

Artykuły na temat: firmy ubezpieczeniowe w polsce
 • Firmy ubezpieczeniowe: Z dyplomem magistra pensja rośnie o połowę

  W firmach z branży ubezpieczeniowej wyższe wykształcenie naprawdę się opłaca. Co drugi pracownik, który ukończył studia magisterskie, zarabiał w ubezpieczeniach powyżej 5775 zł brutto.

 • Ubezpieczyciele chcą znów postawić na sprzedaż polis w sieci - informuje "Puls Biznesu".

 • Wynagrodzenia w branży ubezpieczeniowej w 2013 roku

  Po raz jedenasty przedstawiamy Państwu podsumowanie Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń (OBW). W 2013 roku uczestniczyło w nim 122 499 respondentów, co sprawia, że jest to największe pozarządowe badanie płac w Polsce. OBW jest jedynym badaniem, które zawiera dane z ponad 25 000 firm i dostarcza informacje o płacach na ponad 600 stanowiskach.

 • Polskie firmy ubezpieczeniowe odrzucają szereg możliwości, jakie dają aplikacje mobilne. Łatwiejsze docieranie do klientów, zdobywanie ich lojalności, poprzez sprawniejszą obsługę, to tylko część potencjalnych korzyści.

 • Polska - Niemcy: Koszty prowadzenia firmy

  Z góry uprzedzam, porównanie nie jest łatwe. Trzeba brać pod uwagę wiele zmiennych. Raz wypada taniej w Polsce, innym razem w Niemczech.

 • Nie tylko banki, SKOK-I i firmy pożyczkowe, lecz także towarzystwa ubezpieczeniowe od 1 lutego będą płacić podatek bankowy. Instytucje te przeznaczą na niego rocznie 0,44% wartości swoich aktywów. Eksperci podkreślają, że nie odbije się to jedynie na klientach.

 • Milion bezcennych Ukraińców w Polsce

  W Polsce pracuje prawdopodobnie ponad milion Ukraińców. Tylko jedna trzecia opłaca składki ZUS, zwykle wykonując proste prace fizyczne. Przyjeżdżają chętnie, ale nie zamierzają pozostawać na stałe. Dla naszej gospodarki są jednak bezcenni.

 • Jak legalnie płacić składki ubezpieczeniowe poza Polską

  ZUS sam nie może kontrolować osób decydujących się na przeniesienie swojego ubezpieczenia poza granice Polski. Zawsze jednak ma prawo zwrócić się o to do swojego odpowiednika w innym kraju Unii Europejskiej.

 • Co roku ​22 tysiące nowych miejsc pracy w Polsce!

  Zagraniczne firmy z sektora usług dla biznesu utworzyły w ostatnich 12 miesiącach 22 tys. nowych miejsc pracy w Polsce. Zdaniem przedstawicieli branży, w kolejnych latach firmy te będą nadal się rozwijać, zatrudniając corocznie podobną liczbę pracowników.

 • Czy agenci ubezpieczeniowi przestaną być potrzebni?

  Zgłoszenie szkody, zapoznanie się z ofertą i podpisanie umowy - to najczęstsze powody obecności klientów w placówkach towarzystw ubezpieczeniowych. Coraz więcej z nas woli jednak korzystać wyłącznie ze zdalnych kanałów kontaktu. Mimo to agenci ubezpieczeniowi mogą spać spokojnie - zainteresowanie ich usługami wśród Polaków wcale nie maleje.