• Informacje na temat:

  firmy wrocławskie

Artykuły na temat: firmy wrocławskie
 • Superhub 3M we Wrocławiu wyrasta na największą inwestycję firmy w Europie

  W 3M we Wrocławiu działają dwa centra produkcyjne, centrum badawczo-rozwojowe, centrum innowacji i centrum szkoleniowe, a nakłady inwestycyjne firmy nie zwalniają tempa. We wrześniu w ramach części(...) działalności produkcyjnej firmy w Polsce odzwierciedla charakterystyka Grup Biznesowych, w których 3M operuje. We Wrocławiu koncern zainaugurował pierwszą inwestycję w działalność produkcyjną 17 lat temu...

 • Wrocławski rynek mieszkaniowy - sprawdzamy ceny

  Wrocław to trzeci (po Warszawie i Krakowie) największy rynek nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Cechuje się bogatą ofertą, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym oraz dużym zróżnicowaniem cenowym.

 • Roboty wyręczą pracowników w centrum firmy Amazon pod Wrocławiem

  Kilkaset robotów, które automatycznie podnoszą i dowożą do pracowników całe regały z produktami do wysyłki, pracuje w centrum logistycznym amerykańskiej firmy Amazon pod Wrocławiem. Polska jest(...), że teraz na tej samej powierzchni można pomieścić o połowę więcej produktów. W czwartek Amazon oficjalnie zaprezentuje w Polsce swoje nowe rozwiązanie technologiczne. Przedstawiciele firmy zapewniają...

 • Raport bieżący nr 59/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd CUBE.ITG S.A. ("Spółka”) informuje,...

 • Zwolnienia we wrocławskim Whirlpoolu

  Niemal 90 procent pracowników, którzy odeszli z wrocławskiego Whirlpoolu, to ochotnicy. Za to firma wypłaci im wysoką odprawę sięgającą nawet wysokości 22 pensji.

 • Firma Bosch Siemens podpisała umowę na kupno FagorMastercook

  Przedwstępną umowę na kupno będącej w upadłości wrocławskiej fabryki sprzętu AGD FagorMastercook podpisał w piątek we Wrocławiu pełnomocnik firmy BSH Bosch Siemens. Kupujący oprócz 90 mln zł zadeklarował dodatkowe 5 mln zł na odprawy dla załogi.

 • ​Wrocław: Rząd dopłaci inwestorowi, który przejmie FagorMastercook

  Aby ratować wrocławskie zakłady FagorMastercook, rząd przewiduje wsparcie dla potencjalnego inwestora. Może on liczyć na dopłatę od 5 do 100 mln zł, jeśli zapewni dalszą działalność firmy i utrzyma zatrudnienie.

 • Ekipa z Wrocławia specjalizująca się w ekscytujących grach wyścigowych ponownie wyciąga asa z rękawa. Nitro Racing GO to pierwszy tytuł zrealizowany w zupełnie nowym, innowacyjnym gatunku idle racing. Jego premiera będzie miała miejsce już w lutym tego roku.

 • Protest pracowników FagorMastercook we Wrocławiu

  Kilkuset pracowników będącej w upadłości wrocławskiej fabryki FagorMastercook pikietowało w środę przed swoim zakładem. Protestowali przeciw decyzji syndyk firmy, która nie chce podpisać przedwstępnej umowy sprzedaży fabryki firmie Bosch Siemens.

 • Światowe marki kosztują nas ponad 4 mld zł rocznie. Za co płacą polskie firmy?

  Działające polskie filie zagranicznych firm muszą płacić swym właścicielom fortunę za korzystanie ze znaków towarowych, opłaty franczyzowe czy dywidendę. Które kraje najbardziej korzystają z opłat, wnoszonych przez polskie firmy?