• Informacje na temat:

  firmy wrocławskie

Artykuły na temat: firmy wrocławskie
 • Superhub 3M we Wrocławiu wyrasta na największą inwestycję firmy w Europie

  W 3M we Wrocławiu działają dwa centra produkcyjne, centrum badawczo-rozwojowe, centrum innowacji i centrum szkoleniowe, a nakłady inwestycyjne firmy nie zwalniają tempa. We wrześniu w ramach części(...) działalności produkcyjnej firmy w Polsce odzwierciedla charakterystyka Grup Biznesowych, w których 3M operuje. We Wrocławiu koncern zainaugurował pierwszą inwestycję w działalność produkcyjną 17 lat temu...

 • Wrocławski rynek mieszkaniowy - sprawdzamy ceny

  Wrocław to trzeci (po Warszawie i Krakowie) największy rynek nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. Cechuje się bogatą ofertą, zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym oraz dużym zróżnicowaniem cenowym.

 • Roboty wyręczą pracowników w centrum firmy Amazon pod Wrocławiem

  Kilkaset robotów, które automatycznie podnoszą i dowożą do pracowników całe regały z produktami do wysyłki, pracuje w centrum logistycznym amerykańskiej firmy Amazon pod Wrocławiem. Polska jest(...), że teraz na tej samej powierzchni można pomieścić o połowę więcej produktów. W czwartek Amazon oficjalnie zaprezentuje w Polsce swoje nowe rozwiązanie technologiczne. Przedstawiciele firmy zapewniają...

 • Raport bieżący nr 59/2017 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd CUBE.ITG S.A. ("Spółka”) informuje,...

 • Zwolnienia we wrocławskim Whirlpoolu

  Niemal 90 procent pracowników, którzy odeszli z wrocławskiego Whirlpoolu, to ochotnicy. Za to firma wypłaci im wysoką odprawę sięgającą nawet wysokości 22 pensji.

 • Firma Bosch Siemens podpisała umowę na kupno FagorMastercook

  Przedwstępną umowę na kupno będącej w upadłości wrocławskiej fabryki sprzętu AGD FagorMastercook podpisał w piątek we Wrocławiu pełnomocnik firmy BSH Bosch Siemens. Kupujący oprócz 90 mln zł zadeklarował dodatkowe 5 mln zł na odprawy dla załogi.

 • ​Wrocław: Rząd dopłaci inwestorowi, który przejmie FagorMastercook

  Aby ratować wrocławskie zakłady FagorMastercook, rząd przewiduje wsparcie dla potencjalnego inwestora. Może on liczyć na dopłatę od 5 do 100 mln zł, jeśli zapewni dalszą działalność firmy i utrzyma zatrudnienie.

 • Firmy coraz mocniej stawiają na ekologię. Głównie z powodu wymogów prawnych i oczekiwań klientów.

 • Protest pracowników FagorMastercook we Wrocławiu

  Kilkuset pracowników będącej w upadłości wrocławskiej fabryki FagorMastercook pikietowało w środę przed swoim zakładem. Protestowali przeciw decyzji syndyk firmy, która nie chce podpisać przedwstępnej umowy sprzedaży fabryki firmie Bosch Siemens.

 • Ekipa z Wrocławia specjalizująca się w ekscytujących grach wyścigowych ponownie wyciąga asa z rękawa. Nitro Racing GO to pierwszy tytuł zrealizowany w zupełnie nowym, innowacyjnym gatunku idle racing. Jego premiera będzie miała miejsce już w lutym tego roku.