• Informacje na temat:

  forum akcje jsw

Artykuły na temat: forum akcje jsw
 • Kto zachowa ministerialny fotel, a kto powinien zacząć szukać nowej posady

  To będzie korekta, a nie rekonstrukcja rządu. Wszystko wskazuje na to, że dymisji może być pewien minister finansów. Premier Beata Szydło szykuje zmiany w gabinecie, ale najpierw rząd ma w ciągu dwóch dni przyjąć program "Mieszkanie plus" przygotowany przez szefa resortu infrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka, a następnie projekt ustawy budżetowej na 2017 r.

 • Rok 2016 w gospodarce: Czas wielu zmian (2.)

  Rok 2016 to czas wielu zmian w polskiej gospodarce. Wiele działo się w podatkach, zmiany objęły też spółki skarbu państwa, doszło do zmian w NBP i RPP. Ważnym wydarzeniem było też przyjęcie przez rząd w lutym "Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju".

 • Potrzebne jest porozumienie społeczne przed wprowadzeniem Jastrzębskiej Spółki Węglowej na giełdę - uważa wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak.

 • Wiceminister skarbu Paweł Tamborski ocenił w poniedziałek, że jego resort nie musi działać "pod presją czasu" w sprawie ewentualnej sprzedaży kolejnego pakietu akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW).

 • JWS:Topór wojenny zakopany?

  Po kolejnej, piątkowej rundzie negocjacji zarząd i związki Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) podpisały porozumienie, dotyczące m.in. wzrostu płac i podziału akcji. Poprzedza ono planowane na 6 lipca wprowadzenie tej firmy na giełdę i kończy trwający od miesięcy spór.

 • Skarb Państwa chce sprzedać, ale i dominować

  Zarząd przygotowującej się do debiutu giełdowego Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) przygotowuje zmiany w statucie spółki, gwarantujące zachowanie dominującego głosu Skarbu Państwa w strategicznych dla firmy kwestiach - wynika z informacji firmy.

 • Ministerstwo Skarbu Państwa odkrywa karty ws. JSW

  Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP) zaoferuje w ofercie publicznej 33,1 proc. akcji Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW), zaś do pracowników spółki ma trafić 16,8 proc. akcji - wynika z informacji Bloomberga.

 • NWR nie zmieni ceny w wezwaniu na akcje LW Bogdanka. Ewentualna zmiana wymagałaby zwołania kolejnego walnego zgromadzenia w tej sprawie. Spółka raczej nie planuje nowego wezwania - poinformowali przedstawiciele NWR.

 • Pawlak: Możliwe zmiany w harmonogramie upublicznienia JSW

  Minister skarbu Aleksander Grad jest zaskoczony stanowiskiem wicepremiera Waldemara Pawlaka w sprawie giełdowego debiutu JSW - powiedział rzecznik resortu. W środę Pawlak nie wykluczył zmian w harmonogramie upublicznienia spółki, gdy nie będzie porozumienia ze związkami.

 • Deputaty, podwyżki i akcje to za mało!

  W kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej trwa prawdziwa awantura. Związkowcy z JWS chcą kolejnych profitów dla załogi.