• Informacje na temat:

  franklin templeton fundusze

Artykuły na temat: franklin templeton fundusze
 • Grupa Franklin Templeton zakłada własne TFI

  Grupa Franklin Templeton Investments znana na polskim rynku głównie z dystrybucji jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych założyła własne TFI. Inwestor zaoferuje innowacyjne produkty, dające klientom dostęp zarówno do polskich, jak i zagranicznych rynków.

 • Franklin Templeton: Złoto znowu w cenie

  Złoto, przez wielu postrzegane jako "bezpieczna przystań" dla kapitału, ponownie cieszy się popytem w związku z obawami o kondycję światowej gospodarki i zdolność banków centralnych do stymulowania odbicia.

 • Franklin Templeton o następstwach wojny handlowej USA - Chiny

  Analitycy z zespołu Franklin Templeton Emerging Markets Equity, przyglądają się potencjalnym następstwom konfliktu handlowego pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Chinami oraz tłumaczy, dlaczego te konsekwencje mogą wiązać się z możliwościami inwestycyjnymi w niektórych gospodarkach zaliczanych do rynków wschodzących.

 • 2018 będzie przełomowy dla światowych rynków

  Analitycy Franklin Templeton Investments, prognozują, że 2018 będzie przełomowym rokiem dla światowych rynków akcji. Gospodarka światowa powinna się nadal rozwijać, w warunkach niesłabnącej dynamiki rynków rozwiniętych i wschodzących. Niemniej jednak uważamy, że era taniego pieniądza powoli będzie dobiegać końca, co przyniesie nowe powody do niepewności.

 • Indie - miliardowy kolos na mocnych nogach

  W ostatnich miesiącach napięcia handlowe wystraszyły inwestorów, w tym także tych działających na indyjskim rynku akcji. Sukumar Rajah z Franklin Templeton Emerging Markets Equity analizuje solidne, według niego i jego zespołu, fundamenty tej gospodarki i tłumaczy dlaczego indyjski rynek akcji powinien poradzić sobie z bieżącymi wyzwaniami.

 • Najczęstsze błędy popełniane przez inwestorów

  Chciałbyś pomnażać swoje oszczędności? Skuszony perspektywą zarobienia pieniędzy zaczynasz zgłębiać temat giełdy i funduszy inwestycyjnych. Najpierw inwestujesz małe kwoty, które powoli przynoszą Ci pierwszy realny zysk. Rozmowa z Michałem Staszkiewiczem - regionalny dyrektor ds. sprzedaży na Polskę, Rumunię, Rosję i kraje bałtyckie we Franklin Templeton Investments.

 • Raport bieżący nr 12/2016 Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Zgodnie z art. 70 pkt 1 Ustawy...

 • Raport bieżący nr 18/2016 Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Zarząd Work Service S.A. (dalej:...

 • Zalecana ostrożność ma rynkach

  Akcje światowe korzystały na szerokim wzroście gospodarczym w 2017 roku, a niektóre prognozy przewidują nieco większy wzrost w przyszłym roku. Coleen Barbeau z Franklin Equity Group uważa jednak, że wyceny akcji, w szczególności na rynku w Stanach Zjednoczonych, już teraz odzwierciedlają realizację optymistycznego scenariusza.

 • Ukraina: Amerykański funduszu zablokuje redukcję długu

  Sytuacja gospodarcza naszego sąsiada staje się dramatyczna. Ukraina stoi na progu niewypłacalności, dlatego musi nakłonić międzynarodowych wierzycieli do redukcji swojego zadłużenia. Zdaniem analityków nie będzie to łatwe.