• Informacje na temat:

  fundusz inwestycyjny praca

Artykuły na temat: fundusz inwestycyjny praca
 • Zamrożony fundusz

  ...- Trzeba walczyć o odmrożenie środków Funduszu Pracy. Pieniądze, które są przeznaczane na aktywizację zawodową bezrobotnych czy staże dla młodych ludzi, nie są wyrzucane w błoto - mówi prof. Mieczysław Kabaj z Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych, członek Krajowej Rady Zatrudnienia.

 • Do naszych firm trafią pieniądze z planu Junckera

  Na podstawie podpisanej w środę umowy Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego i Banku Gospodarstwa Krajowego do naszych firm trafią pierwsze pieniądze z planu Junckera. Ma on rozruszać inwestycje na Starym Kontynencie. Skorzystać z nich może ok. 5 tys. przedsiębiorstw.

 • Rząd oszczędzi na Funduszu Pracy?

  Instytucja Funduszu Pracy ma historię dużo dłuższą, niż wielu mogłoby przypuszczać. Bardzo szlachetna idea solidarności społecznej w działaniach na rzecz posiadania pracy ma rodowód przedwojenny.

 • Universal-Investment debiutuje na polskim rynku i otwiera oddział w Polsce

  Universal-Investment otworzył swój w pełni zintegrowanym ze spółką-matką, oddział w Krakowie. Docelowo utworzone zostanie około 150 miejsc pracy. Universal-Investment jest największym niezależnym dostawcą produktów inwestycyjnych oraz usług związanych z administracją funduszy inwestorów instytucjonalnych i podmiotów zarządzających aktywami w regionie państw niemieckojęzycznych.

 • Ok. 400 osób znajdzie pracę w kompleksie w centrum Sopotu

  ...: Bałtycka Grupa Inwestycyjna SA. Koszt inwestycji to ok. 100 mln zł, z czego 42 mln zł stanowi kredyt z unijnego funduszu Jessica. Bałtycka Grupa Inwestycyjna w przyszłości będzie również zarządzała całym(...) i e-galerie. Powiedział, że finansowanie projektu jest przykładem pierwszego w Europie wykorzystania unijnego funduszu Jessica do finansowania projektu realizowanego w formule PPP (partnerstwa publiczno...

 • Altus TFI podpisał z Esaliens TFI porozumienie w sprawie prowadzenia prac dotyczących połączenia spółek, do którego, zgodnie ze wstępnym harmonogramem, dojść ma na przełomie października i listopada 2018 r. Synergie kosztowe będące efektem połączenia szacowane są na 10,25 mln zł w skali roku - poinformowała spółka w komunikacie.

 • Dałaś się kiedyś namówić na ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, potocznie nazywane polisolokatą i straciłaś wszystkie pieniądze?...

 • FINN - (wehikuły inwestycyjne) krok w dobrą stronę

  Prace nad Ustawą o firmach inwestujących w najem nieruchomości nabierają tempa. Po uzgodnieniach, konsultacjach publicznych i pracach komisji oraz komitetów funkcjonujących przy Radzie Ministrów - które zajęły więcej, niż pierwszą połowę tego roku - projekt w końcu trafił do Sejmu. Analitycy EMMERSON Realty sprawdzili, co zawiera projekt Ustawy, która ma zacząć obowiązywać już od 1 stycznia 2019

 • Ciężka droga na Canary Wharf

  Mimo globalnego kryzysu londyńska bankowość inwestycyjna nie straciła wielkiej siły przyciągania młodych talentów. Każdego roku dziesiątki tysięcy studentów z najlepszych uczelni Europy (i nie tylko) ślą swoje CV oraz listy motywacyjne do tzw. bulge brackets - najbardziej znanych banków inwestycyjnych na świecie.

 • Wydać fundusze nie byle jak

  Drogi i kolej czeka w najbliższych latach boom inwestycyjny. Powstaną setki kilometrów nowych autostrad, ekspresówek i obwodnic, przybędzie zmodernizowanych linii kolejowych. Ale na tym różowym obrazie jest dużo ciemnych plam.