• Informacje na temat:

  fundusz obligacji pko

Artykuły na temat: fundusz obligacji pko
 • ...dla osób, które chcą oszczędzać z myślą o emeryturze i cenią bezpieczeństwo. Pieniądze są bezpieczne, bo inwestujemy w obligacje gwarantowane przez Skarb Państwa. Odsetki z obligacji są zapewnione i zasilają konto! 2. Bez podatku Belki! Środki na koncie emerytalnym IKE-Obligacje są nieopodatkowane! 3. Sama wybierasz rodzaj obligacji i decydujesz, ile wpłacać na swoje konto. Możesz odkładać...

 • Ministerstwo Rozwoju będzie nadzorować m.in. KUKE, PAIiIZ i PKO BP - Kwieciński

  - Rząd przyjął we wtorek, związany z powołaniem Polskiego Funduszu Rozwoju, projekt noweli o gwarantowanych przez Skarb Państwa ubezpieczeniach eksportowych - mówi wiceszef MR Jerzy Kwieciński. Według niego, pod nadzór Ministerstwa Rozwoju trafi m.in. KUKE, PAIiIZ i PKO BP.

 • ...emitowanymi przez Skarb Państwa. – Wybrałam czteroletnie i kupiłam je w PKO. Są podobnie oprocentowane jak lokaty, ale mniej się traci, kiedy chce się je wycofać przed czasem. Miałam nosa, bo dziewczyna(...) mi pewność siebie, dodały optymizmu. Nie boję się już przyszłości. Czarek obiecał, że pomoże mi z giełdą. A ja przyrzekłam, że połowę zysków odłożę na fundusz dla wnuka. Oszczędzanie tak, inwestycje...

 • Które fundusze dały zarobić najwięcej?

  - W kwietniu najwięcej dały zarobić fundusze akcji europejskich rynków rozwiniętych (+3,9%) - Największych strat doświadczyły fundusze akcji tureckich (-5,7%).

 • PKO, czyli fundament systemu finansowego II RP

  Dekret Naczelnika Państwa bardzo daleko wybiegał w przyszłość. Władze II RP dobrze wiedziały, jak ważny jest system finansowy dla nowoczesnego państwa. A w dodatku - jeden, spójny system dla państwa rozdartego na kawałki 123 lata wcześniej. 7 lutego 1918 roku powołana została jego kluczowa część - Pocztowa Kasa Oszczędności, czyli PKO.

 • "Rzeczpospolita": Obligacje GetBacku straszą inwestorów

  Szukający alternatywy dla lokat mogli kupić papiery będącej w kłopotach firmy windykacyjnej nawet za 1,5 mld zł - podaje piątkowa "Rzeczpospolita".

 • Likwidacja OFE zmieni nie tylko rynek długu

  Wszystko wskazuje na to, że planowana likwidacja funduszy emerytalnych nie spowoduje wielkiego wstrząsu na giełdzie, którego obawiano się w związku z przejęciem przez rządowe agendy akcji prywatnych spółek. Jednak państwo stanie się właścicielem obligacji firm o wartości ponad 9 mld zł, a rynek papierów korporacyjnych odczuje brak OFE.

 • PKO BP umacnia się w samorządach

  Bank PKO BP umacnia się w obsłudze samorządów. Poznań, Rzeszów, Katowice, Kraków, to największe miasta, z którymi w mijającym roku bank podpisał umowę lub rozpoczął współpracę w zakresie obsługi budżetu.

 • PKO Bank Polski złożył wniosek o upadłość Prokomu

  - PKO Bank Polski złożył wniosek o upadłość Prokomu Investments - poinformował Tomasz Adamski, rzecznik SO w Gdańsku. Wiceprezes spółki Marcin Dukaczewski poinformował z kolei, że Prokom uzgodnił z bankiem wszystkie elementy porozumienia, zgodnie z którym PKO BP wycofa w krótkim czasie wniosek.

 • Czy 2018 będzie rokiem obligacji?

  "Nie zanosi się na to, żeby 2018 r. był rokiem obligacji, ale trzeba pamiętać, że to samo mówiono na początku ubiegłego roku, który okazał się całkiem udany". W przeciwieństwie do RPP główne banki centralne prowadzą coraz mniej łagodną politykę uważają analitycy Union Investment TFI.