• Informacje na temat:

  fundusze akcji notowania

Artykuły na temat: fundusze akcji notowania
 • Ile zarabiają menedżerowie spółek sektora informatycznego?

  ...zgody redakcji.

 • Wyniki TFI - najlepsze fundusze akcji małych i średnich spółek

  Niespełna połowa funduszy z oferty TFI zakończyło wrzesień z zyskiem - Już po raz trzeci z rzędu najwyższe stopy zwrotu osiągnęły fundusze akcji małych i średnich spółek.

 • ...notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych.

 • Fundusze TFI wracają do łask?

  Miniony rok był już piątym z kolei, w którym wzrosła wartość aktywów zarządzanych przez fundusze inwestycyjne w Polsce. Na koniec grudnia wyniosła aż 259 mld zł, co oznacza że w ciągu 5 lat wartość oszczędności w nich ulokowanych powiększyła się o +144 mld zł.

 • Jastrzębska Spółka Węglowa SA W pierwszej kolejności spójrzmy na akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA. Według danych pochodzących z rocznika giełdowego, stopa zwrotu z akcji spółki za 2016 rok wyniosła 528 proc. Najniżej ceny akcji były na poziomie 8,66 zł a najwyżej sięgnęły 88,70 zł. Spółka odnotowała 4,4 mln zł zysku netto, co było dużym wzrostem wobec ponad 3 mld straty w 2015 roku. Ze...

 • Złoty rajd inwestycji alternatywnych

  W ciągu ostatniego roku najwięcej można było zarobić na wirtualnej walucie. Spore zyski generował też rynek nieruchomości, fundusze zajmujące się wierzytelnościami oraz kolekcjonerskie samochody i trunki. Największe straty liczą natomiast inwestorzy na rynku giełdowym i ci, którzy rok temu mieli nadzieję na wzrost cen ropy - wynika z danych zebranych przez Lion's Bank.

 • ...oczywiście obciąć fundusze na opłaty. Ale warto próbować. Gaś światło, pierz w niższej temperaturze, oszczędzaj wodę, zamień pakiet telefonu czy kablówki na tańszy... Zakupy rób z listą, a z promocji(...) jednak zwolnienie z podatku). Konta te są prowadzone przez różne instytucje finansowe (banki, fundusze inwestycyjne i emerytalne, domy maklerskie, zakłady ubezpieczeń na życie) i mogą przybrać różne formy...

 • We wrześniu fundusze emerytalne kupowały polskie akcje

  Według szacunków DM Trigon, fundusze emerytalne kupiły we wrześniu akcje za ok. 636mln złotych. Popyt dotyczył w większości akcji polskich (+559mln zł), podczas gdy na akcje zagraniczne wydały 77mln zł.

 • ...zgodnie z ustawą, fundusze do 31 lipca 2014 r. nie mogą się reklamować, trudno zdobyć informacje, czym się kierować podejmując decyzję. Nie poradzimy ci, co zrobić, ale odpowiemy na pytania, które każdy(...) przekazanie do OFE. Natomiast fundusze mogą pobierać opłaty, lecz zmieni się ich wysokość – wg nowej regulacji maksymalna opłata spadnie z 3,5 do 1,75 proc. składki, którą zapisują na naszych kontach...

 • W 2016 roku najwięcej dały zarobić fundusze akcyjne

  Choć miniony rok obfitował w niepokoje i zaskakujące wydarzenia, z powodu których wielu inwestorów uciekało od ryzykownych aktywów, to właśnie fundusze akcji przyniosły największe zyski, także na polskim rynku.