• Informacje na temat:

  fundusze inwestycyjne dla dzieci

Artykuły na temat: fundusze inwestycyjne dla dzieci
 • Myślisz o długoterminowym i systematycznym oszczędzaniu dla swojej pociechy? Sprawdź, na co uważać i co można zyskać...

 • Jak dzięki programowi 500+ zabezpieczyć przyszłość dziecka

  Stało się! Ruszył wreszcie rządowy program 500+, którego głównym celem jest wsparcie blisko 1,6 mln polskich rodzin w wydatkach związanych z wychowaniem dzieci. Expander podpowiada, jak mądrze zagospodarować otrzymywane środki, tak aby mogły zabezpieczyć przyszłość naszych pociech i umożliwić im lepszy start w dorosłe życie. W skrajnym przypadku można zgromadzić ponad 100 tys. złotych!

 • MBA - najcenniejszy dyplom świata?

  .... Wiesz, że do niesienia pomocy poszkodowanym dzieciom również na innych frontach niezbędne jest rozszerzenie sieci zaopatrzenia. Brak kompetencji uniemożliwia Ci skuteczne zarządzanie dystrybucją. Co...

 • 500+ pozwoli podarować dziecku samochód lub mieszkanie

  Podarować dziecku na 18 urodziny ok. 100 tys złotych? To możliwe, jeżeli zamiast wydać, zainwestuje się np. pieniądze z programu "Rodzina 500 plus". Ile możemy zyskać, to już zależy od odkładanej kwoty i sposobu inwestowania.

 • KE zaleca Polsce reformy rynku pracy i emerytur

  KE w rekomendacjach gospodarczych dla krajów UE zaleciła Polsce m.in. zwiększenie aktywności zawodowej kobiet poprzez lepszą opiekę nad dziećmi, wygaszanie górniczych emerytur i zmniejszanie bezrobocia młodych. Ma być też mniej biurokracji i więcej inwestycji.

 • Ich rodzice nie musieli tego robić, a dla młodych Polaków może to oznaczać być albo nie być na emeryturze

  Zmiany demograficzne odwróciły do góry nogami finansową rzeczywistość Polaków. Obecni 20- i 30-latkowie powinni narzucić sobie obowiązek, którego nie musieli spełniać ich rodzice - samodzielnie oszczędzać na emeryturę. Nie muszą to być duże kwoty, jednak systematyczne odkładanie nawet niewielkiej sumy, to czynność, bez której pokolenia Z, X, Y, Alfa i kolejne, czeka ponura przyszłość - przekonują ekonomiści.

 • ...ekonomiczną niewiedzę. Dostałam z ZUS-u prognozę przyszłej emerytury i nie wiem, śmiać się czy płakać Olga pracuje na zlecenie dla agencji reklamowych oraz wydawnictw, ilustruje książki dla dzieci(...) produkty związane z giełdą, czyli fundusze inwestycyjne. Tu nie ma żadnej gwarancji, że zarobimy. W najlepszym wypadku możemy znaleźć instytucję gwarantującą, że nie stracimy tego, co jej powierzyliśmy...

 • Wypłaty z programu Rodzina 500+ jeszcze nie ruszyły, a już pojawiają się pomysły, jak zapobiec przejadaniu pieniędzy przeznaczonych dla dzieci. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje wypuszczenie specjalnych obligacji, które mają zachęcić rodziny do długoterminowego oszczędzania.

 • ...rodziny, który ją utrzymywał, może bardzo negatywnie wpłynąć na poziom jej życia. Problem dla budżetu domowego będzie większy, jeśli żona nie pracowała zawodowo, a zajmowała się wychowywaniem dzieci(...) – polisa na życie i dożycie. Oznacza to, że świadczenie zostanie wypłacone zarówno po śmierci ubezpieczonego, jak i po przekroczeniu przez tę osobę określonego wieku. Inwestycja lub posag Dla...

 • Rodzina 500+: Zamożni zainwestują otrzymane od państwa pieniądze?

  Inwestorzy wciąż mają w pamięci kryzys 2008 r. i nerwowo reagują na niekorzystne zmiany na rynku. Być może program "Rodzina 500 plus" poprawi im samopoczucie.