• Informacje na temat:

  funduszy inwestycyjnych

Artykuły na temat: funduszy inwestycyjnych
 • Podwyżki pensji, premie, plan emerytalny i podniesienie kapitału inwestycyjnego - plany FedEksu

  ...wyższych pensji zaplanowanych na 2018 r. począwszy od kwietnia br. zamiast od zakładanego terminu październikowego. Pozostała część funduszy zostanie przeznaczona na dofinansowanie planów zakładających(...) inwestycji w Stanach Zjednoczonych. Wskutek ww. działań spółka nie wprowadza żadnych zmian do jej wytycznych w zakresie zysków w roku podatkowym 2018 oraz wydatków inwestycyjnych opublikowanych 19

 • Aktywa funduszy inwestycyjnych nadal topnieją

  - Wartość aktywów w funduszach inwestycyjnych wyniosła 257,7 mld zł w kwietniu. - o +0,3 mld zł wzrosły aktywa funduszy akcji. Bilans sprzedaży funduszy inwestycyjnych wyniósł w kwietniu -0,25 mld zł - Najwięcej aktywów klienci wypłacili z funduszy absolutnej stopy zwrotu.

 • ...– inwestycje w surowce, giełdowe indeksy albo zakup jednostek funduszy inwestycyjnych. – Oferta takich produktów brzmi ciekawie, wszak obiecują one oprocentowanie nawet przeszło dwukrotnie wyższe od(...) zdecydowanie za krótkim. Mówiąc inaczej, krótkoterminowe lokaty na 4-6 proc. w skali roku niewątpliwie są atrakcyjne, ale mają za zadanie tylko zachęcić klientów do zakupu jednostek funduszy – wyjaśnia Michał...

 • Wyniki funduszy inwestycyjnych - wrzesień 2014

  Wrześniowa koniunktura na polskim rynku akcji i rynku długu wspomogła wyniki funduszy inwestycyjnych.

 • Nowe miejsca pracy - księgowi funduszy poszukiwani

  W Krakowie oraz we Wrocławiu swoje centra rozbudowują dwaj finansowi giganci - State Street Corporation i Bank of New York Mellon, specjalizujący się m.in. w obszarze księgowości funduszy. W ciągu najbliższych kilku lat planują zatrudnić ponad tysiąc absolwentów uczelni ekonomicznych, specjalistów oraz managerów. Poszukiwane będą głównie osoby o wysoko rozwiniętych umiejętnościach analitycznych...

 • TFI: Rynek funduszy inwestycyjnych

  Rynek funduszy inwestycyjnych TFI: Jak wynika z raportu DM Trigon, po dwóch miesiącach odpływów ze wszystkich kategorii funduszy akcyjnych, październik zamknął się na plusie. Na obraz przepływów w całym rynku TFI największy wpływ miały odpływy z bezpiecznych kategorii funduszy obligacyjnych i pieniężnych.

 • IKE to Indywidualne Konto Emerytalne, które można założyć w towarzystwie funduszy inwestycyjnych, w banku lub w domu maklerskim.

 • TFI: Fatalne wyniki funduszy inwestycyjnych

  Klienci TFI mają za sobą kolejny trudny miesiąc. We wrześniu prawie 80% funduszy inwestycyjnych z oferty krajowych instytucji poniosło straty.

 • "Rzeczpospolita": Nowe etaty w zasięgu ręki

  Obsługa zagranicznych funduszy ma przynieść Polsce w ciągu czterech lat aż 7 mld zł, twierdzi "Rzeczpospolita".

 • Analizy Online: Aktywa funduszy inwestycyjnych

  Niepewność na rynkach związana z głosowaniem Brytyjczyków w sprawie wyjścia z Unii Europejskiej nie spowodowała spadku aktywów funduszy działających na naszym rynku. W czerwcu po raz piąty z rzędu mieliśmy do czynienia ze wzrostem ich wartości. Aktywa funduszy inwestycyjnych zwiększyły się o +0,5% (1,4 mld zł) do 261,6 mld zł.