• Informacje na temat:

  gajewski andrzej pgnig

Artykuły na temat: gajewski andrzej pgnig
 • PGNiG rozmawia z Gazpromem o cenach gazu

  PGNiG rozmawia z Gazpromem na temat renegocjacji kontraktu jamalskiego. Zdaniem ekspertów szanse na sukces tych rozmów są nikłe. Do maja br. firmy mają czas na dogadanie się. Zdaniem analityków rynku gazu, spór trafi do arbitrażu.

 • Andrzej Parafianowicz zrezygnował z funkcji członka zarządu PGNiG

  Andrzej Parafianowicz złożył rezygnację z funkcji członka zarządu PGNiG z dniem 7 sierpnia, bez podania przyczyny - poinformowała w czwartek PGNiG w komunikacie.

 • Kto zyskuje na ciepłej zimie?

  Wciąż nieznane są dane dotyczące ubiegłorocznego wzrostu gospodarczego w Polsce. Ekonomiści przewidują, że ciepła zima może jednak poprawić statystyki naszego kraju. Wyższa temperatura, która daje zarabiać jednym, dla innych może jednak oznaczać kłopoty.

 • Budowa bloku gazowo-parowego o mocy 450 MW w Elektrociepłowni Stalowa Wola - największej w Polsce elektrociepłowni gazowej - osiągnęła kluczową fazę montażu urządzeń produkcyjnych. W poniedziałek 28 kwietnia teren budowy odwiedził Janusz Piechociński, Wicepremier, Minister Gospodarki. Inwestycja realizowana jest wspólnie przez Tauron Wytwarzanie oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Termika.

 • Według większości analityków cena akcji Polskiego Koncernu Naftowego Orlen oferowanych w drugiej transzy będzie niższa od aktualnej wyceny giełdowej płockiej spółki. Obserwatorzy są zdania, że powinna być wyższa od ustalonej podczas pierwszej oferty, kiedy resort skarbu zdecydował się na 19,50 zł.