• Informacje na temat:

  galeria biznesu

Artykuły na temat: galeria biznesu
 • Biznes według Bransona

  Zamiast tego, zawarł w niej mnóstwo swoich doświadczeń związanych z budową Virgin Group. Znajdziemy tam historię sprzątaczki w Manor Recording Studios, którą Branson zrobił dyrektorem zarządzającym działu muzycznego grupy Virgin. Możemy też przeczytać o stewardesie w Virgin Atlantic, która została kierowniczką Kasbah, hotelu Virgin w marokańskim Asni. Galeria: Branson o biznesie Galeria...

 • Galeria Północna to adres na udane zakupy, ale też lubiane miejsce spotkań i zaplecze usługowe dla mieszkańców północnej Warszawy. Ten potencjał dostrzegła także firma enel-med. Już 21 grudnia właśnie w Galerii Północnej otworzy pierwszy w Polsce sklep z artykułami medycznymi, będący rozszerzeniem działalności przychodni enel-med dostępnej w obiekcie.

 • Najważniejsze pytania w biznesie

  Przedsiębiorcy nie są w stanie całkowicie uodpornić swoich firm przeciwko kaprysom rynku. Mogą jednak zadać sobie podstawowe pytania, które decydują o przyszłości wszystkich firm. Postaraliśmy się zestawić najważniejsze.

 • Opuszczone galerie handlowe - czy taki scenariusz czeka również Polskę?

  Po raz pierwszy w historii zbankrutowała galeria handlowa w Polsce. Czy to symbol pogorszenia koniunktury dla takich obiektów? Rynek nowoczesnego handlu w Polsce się nasyca. Zmieniają się też preferencje klientów, a wizyty w galeriach handlowych nie są już tak modne jak 10 lat temu. Do głosu dochodzi handel internetowy i sklepy z bardziej oryginalną ofertą. Wszystko wskazuje na to, że po latach

 • "Sierpień 80" protestował przeciwko zwolnieniom w Tesco

  Wstrzymanie zwolnień w sieci Tesco Polska to główny postulat związkowców z "Sierpnia 80", którzy w środę przed galerią handlową w centrum Łodzi przeprowadzili dwugodzinną akcję protestacyjno-informacyjną.

 • Galeria Kazimierz mówi "nie" LPP

  Marki Reserved, House i Cropp zniknęły z Galerii Kazimierz. Jak wynika z nieoficjalnych informacji Propertynews.pl, zarządca obiektu nie zgodził się na nowe warunki najmu postawione przez spółkę LPP.

 • Lech Kaczyński się myli?

  Zdaniem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, przepisy blokują działania inspekcji pracy, dlatego trzeba ją wzmocnić. Dziennikarze "Pulsu Biznesu" sprawdzili, że kontroluje ona coraz więcej firm i ma świetne wyniki.

 • Millenialsi nie uratują zysków galerii. Za rok w niedziele bez handlu będą całkowicie zamknięte

  Za rok galerie będą całkowicie zamknięte w niedziele bez handlu. Sprawy nie uratują nawet millenialsi.

 • Eksperci obalają mity: Nie ma kryzysu demograficznego

  ...w zakresie współpracy biznesu z edukacją. W świetle największego w Polsce badania rynku pracy - Bilans Kapitału Ludzkiego, przeprowadzonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w partnerstwie(...) dokształcają wyniósł w Polsce 4,5% - spadek o 0,8 pkt proc. w porównaniu do 2010 r.). Ponadto, zwrócił uwagę na słabość instytucji otoczenia biznesu oraz placówek szkoleniowo-edukacyjnych jako ważnych aktorów...

 • JR INVEST, spółka notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r., działająca w branży nieruchomości komercyjnych, otrzymała informację od swojej spółki zależnej Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o. o podpisaniu przez nią przedwstępnej umowy sprzedaży Galerii Handlowej RAMZES. Wartość transakcji zbycia tego obiektu została ustalona na poziomie 11 500 tys. zł netto.