• Informacje na temat:

  galeria jurajska czestochowa

Artykuły na temat: galeria jurajska czestochowa
 • 26 października zakończyły działalność delikatesy Alma w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Zamknięta została również placówka w Krakowie przy ul. Francesco Nullo. W ten sposób liczba sklepów Almy skurczyła się do 31 placówek wobec 50 w połowie 2016 roku.

 • Do połowy listopada Alma zamknęła 33 nierentowne sklepy

  Do 14 listopada w ramach prowadzonych procesów restrukturyzacyjnych Alma Market zaprzestała działalności w 33 obiektach handlowych. Oznacza to, że z 50 obiektów, pracujących w sieci w lipcu br. Almie zostało 17 placówek. Dzisiaj Jerzy Mazgaj, główny udziałowiec, przestał być prezesem spółki. Jego miejsce zajął Rafał Dyląg.

 • Strata Almy za 2016 rok to 200 mln zł. Złożono wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej

  Alma Market podała wyniki finansowe za 2016 rok. Przychody ze sprzedaży wyniosły w tym czasie 587 840 tys. zł wobec 958 487 tys. zł w 2015 roku. Strata netto z działalności kontynuowanej wyniosła 197 818 tys. zł wobec 98 370 tys. zł straty w 2015 roku.

 • Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie Alma Market

  Krakowska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem kontrahentów spółki Alma Market SA - poinformował w poniedziałek rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie prok. Janusz Hnatko. O godz. 12.38 papiery Almy notowano po 2,65 zł (bez zmian wobec zamknięcia z piątku).

 • Alma uratowana?

  Tomasz Żarnecki, kontrowersyjny przedsiębiorca z Nowego Targu, może uratować Almę. Podczas zgromadzenia akcjonariuszy spółki podjęto ważne decyzje.

 • Polskę ogarnie mid season sale? Co to takiego?

  Międzysezonowe wyprzedaże to nowe zjawisko, które coraz częściej obserwujemy w polskich centrach handlowych. Moda na nie przywędrowała z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i USA, a odpowiada za nie rosnąca popularność tzw. kolekcji resort i cruise, które wprowadzane są przed latem. Nie bez znaczenia jest także fakt, że częściej podróżujemy i mamy bardziej kapryśną... pogodę.

 • GTC liczy na sprzedaż Galerii Kazimierz w '13; rozważa różne opcje dla Galerii Jurajskiej

  - GTC oczekuje, że zamknie transakcję sprzedaży krakowskiej Galerii Kazimierz w tym roku. Spółka rozważa różne scenariusze dla Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Jej sprzedaż nie jest jeszcze przesądzona. Deweloper chce podjąć decyzję do końca stycznia - poinformował Jacek Wachowicz, członek zarządu GTC.

 • Raport bieżący nr 23/2013 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Globe Trade Centre S.A. ("GTC”) informuje,...

 • Raport bieżący nr 53/2008 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd INTERSPORT Polska S.A. informuje, że w dzisiaj...

 • Raport bieżący nr 7/2008 Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Globe Trade Centre S.A. ("Emitent") niniejszym...